استراتژی کسب و کار بیوگرافی و مصاحبه مدیریت و موفقیت در کسب و کار

7 راه عالی برای استخدام کارگران ساعتی برای کسب و کارتان

7 راه عالی برای استخدام کارگران ساعتی برای کسب و کارتان

کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در آمریکا بر سر کارگران ساعتی، در جنگ هستند! چرا که در آمریکا کارگران ساعتی، محرک اصلی اقتصاد ایالات متحده آمریکا هستند. هفتاد و هشت میلیون نفر و یا 59 درصد از نیروی کار، کارگران ساعتی هستند. با این حال، استخدام کارگران ساعتی چالش برانگیز است. کارگران ساعتی رستوران ها، کافه ها، فروشگاه ها و سایر شرکت های محلی، شغل خود را مکررا تغییر می دهند.

در ادامه این مقاله برخی از استراتژی ها و تکنیک ها برای استخدام کارگران ساعتی را با شما به اشتراک می گذاریم.

7 راه عالی برای استخدام کارگران ساعتی برای کسب و کارتان

1- برنامه ارجاع کارمند تنظیم کنید

همانند بسیاری از صنایع و بخش ها، ارجاع، خوب عمل می کند! یک استراتژی برای صاحبان کسب و کار، ایجاد یک طرح انگیزشی برای ارجاع های موفقیت آمیز است که می تواند به صورت پاداش نقدی کوچک یا پاداش های دیگر باشد. به عنوان مثال، هر بار که یک کارگر ساعتی جدید استخدام می شود، بلافاصله از او بخواهید که سه معرف یا نام را که می تواند به شرکت معرفی کند، بگوید. این کار بسیار مفید است زیرا شما می توانید به کارگران ساعتی بیشتری دست پیدا کنید که سابقه های مشابهی دارند و می توانید آنها را استخدام کنید.

2- در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

شبکه های اجتماعی قابل اعتماد افراد زیادی وجود دارند که به دنبال کار می گردند. برای مثال، تعداد زیادی از گروه های فیس بوک در هر شهر محلی، بخش ها و صنایع وجود دارند که کاربران فیسبوک برای ارائه خدمات و مشاوره برای جستجوی شغل با یکدیگر همکاری می کنند. این یک شبکه قابل اعتماد است، کارگران ساعتی بالقوه بیشتر احتمال دارد که به پیام هایی که در این گروه ارسال شده  یا به پست های کاری، پاسخ دهند.

3- هر روز اول صبح در وب سایت های استخدامی پست بگذارید

کلید اصلی این است که ماندگار باشید و هر روز صبح این تبلیغات شغلی را مجددا ارسال کنید تا پست های شغلی در بالای بورد شغلی ظاهر شوند. علاوه بر این، بسیار مهم است که نوشته های شغلی جذاب باشند، از جمله برجسته کردن جبران خسارت های مالی، فرهنگ قوی و یا ساعت کاری انعطاف پذیر. مهم است که با کارگران ساعتی بالقوه با تبلیغات آنلاین شغل خود مشارکت کنید و خودتان را از هزاران کارفرمای دیگر که سعی در استخدام کارگران ساعتی در بازار رقابتی امروز دارند، متمایز کنید.

4- نمایشگاه یا رویداد شغلی راه اندازی کنید

یک نمایشگاه شغلی جالب برگزار کنید. غذا، قهوه یا محصولات شرکت تان را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان بالقوه ای که برای نمایشگاه شما وقت گذاشته اند، قرار دهید. این کار برای کارگران ساعتی بالقوه بسیار مفید است تا شما و مدیران تان را ببینند و برند، فرهنگ و محصول تان را بهتر بشناسند. علاوه بر این، یکی از مهمترین مواردی که به شما در برگزاری یک نمایشگاه کمک می کند، این است که یک پایگاه داده داخلی از کاندیدها ایجاد کنید. شما می توانید نمایشگاه ها یا رویدادهای شغلی را به صورت دوره ای برگزار کنید و پیام هایی را در مورد برگزاری این رویداد، برای متقاضیان بالقوه ارسال کنید.

7 راه عالی برای استخدام کارگران ساعتی برای کسب و کارتان

5- پوسترهای کاری در محله و فروشگاه های خود قرار دهید

شما باید کارگران ساعتی را پیدا کنید. پوسترهای شغلی جذاب که در آن کارگران ساعتی می توانند از طریق موبایل به راحتی درخواست کار دهند، قرار دهید. بهترین مکان برای قرار دادن آگهی های کاری می تواند فروشگاه های فیزیکی و یا کافی شاپ های محلی، سوپرمارکت ها، کلیساها و فضاهای کاری باشد. غالبا در این مکان ها تابلو تبلیغاتی وجود دارد که در آن شما می توانید مواد بازاریابی را به صورت رایگان قرار دهید و کارگران ساعتی بالقوه را جذب کنید.

6- تبلیغات شغلی را در روزنامه ها و مجلات محلی قرار دهید

کانال های آفلاین می توانند برای استخدام کارگران ساعتی بسیار موثر باشند. روزنامه ها و مجلات محلی هنوز هم به طور گسترده توسط متقاضیان فرصت های شغلی که به دنبال کار ساعتی هستند، خوانده می شوند. شما می توانید به دنبال روزنامه ها و مجلات محلی ای که در میان گروه های قومی مختلف یا زبان های مختلف توزیع می شوند، بگردید، زیرا آنها می توانند به شما کمک کنند تا به جوامع بیشتری دسترسی پیدا کنید.

7- با دانشگاه ها ها و مدارس محلی همکاری کنید

دانشجویان زیادی در دانشکده های محلی هستند که اخیرا دبیرستان را ترک کرده اند و مشتاق هستند تا اولین تجربه کاری خود را کسب کنند. همه این دانشگاه های محلی، مراکز و نمایشگاه های شغلی دارند و کارفرمایان اغلب می توانند با آنها تماس بگیرند و به متقاضیان شغلی احتمالی دسترسی پیدا کنند. استراتژی دیگر این است که مربیانی را در زمینه هایی که می خواهید استخدام کنید، به عنوان مثال در مدارس آشپزی، زیرا مربیان می توانند مشاوره داده و توصیه هایی ایجاد کنند.

استخدام ساعتی شبیه به موقعیت هایی است که یک فرد استخدام می شود – این کار می تواند یدی (عملی)، سخت و گاهی اوقات می تواند کار سخت و پر زحمتی باشد. با این حال، کارگران ساعتی در بسیاری از شرکت ها نقش مهمی ایفا می کنند. از شرکت های فن آوری مانند آمازون تا شرکت های خرده فروشی مانند Walmart، Starbucks و … کارگران ساعتی، ضربان قلب میلیون ها شرکت هستند که امروزه اقتصاد را تغییر می دهند. استخدام کارگران ساعتی در واقع فرایندی بسیار متفاوت از استخدام یقه سفید ها می باشد. بنابراین، برای ما مهم است که تکنیک های مختلف را برای تعامل با کارگران ساعتی بشناسیم و با آنها از طریق این کانال ها ارتباط برقرار کنیم.

منبع: entrepreneur

مطالب مرتبط

3 چالش بزرگ کارآفرینان جوان و راه حل آن‌ها

عباس رهامی

چرا نگه داشتن کارکنان نسل هزاره (دهه 60) و نسل زد (دهه 70) تا این حد دشوار است؟

عباس رهامی

4 اصل بسیار مهم برای رهبری موفق گروه و کسب و کار چیست؟

محمد امین نعمتی

7 نکته برای غلبه بر ریسک در مسیر موفقیت کامل

محمد امین نعمتی

چرا خوب گوش کردن یک مهارت مهم برای مدیران استارتاپ و کارآفرینان است؟

محمد امین نعمتی

ریسک‌پذیری و خطر کردن همواره تضمینی برای موفقیت نیست!

نوید بیک زاده

بهترین روش‌های افزایش درآمد و مدریریت سرمایه در طول زندگی از زبان مردم

نوید بیک زاده

چرا همه با هر کسب و کاری که داریم در رقابت با شرکت‌های آمازونی هستیم؟

عباس رهامی

چگونه مهارت حل مسئله در کسب‌و‌کارها را پیدا کنیم؟

کیوان

آیا ایده کسب‌وکار ما مناسب است؟ چگونه متوجه شویم؟

نوید بیک زاده

شما کدام یک از این 9 شخصیت اقتصادی را دارید؟

عباس رهامی

نحوه راه‌اندازی یک استارتاپ بدون یک هم‌بنیان‌گذار فنی: عملیاتی سخت و پر ریسک

محمد امین نعمتی

چگونه بازاریابی محتوا را حرفه‌ای انجام دهیم؟

کیوان

تکنیک‌های جذاب افزایش فروش محصول برای درون‌گراها

عباس رهامی

چطور اوضاع مالی کسب و کارمان را بهبود دهیم و پول بیشتری دربیاوریم؟

مهرناز شهریاری

آمازون بدون توقف: آیا کسی قادر به رقابت با شرکت آمازون خواهد بود؟

عباس رهامی

منظور از هوش نوآوری چیست و چگونه می‌توانیم آن را اندازه‌گیری کنیم؟

نوید بیک زاده

10 مهارت رهبری که می‌توانید از مجموعه هری پاتر بیاموزید!

designer1

دیدگاه شما چیست؟