۶ سوالی که برای ارتقاء پلت فرم کسب و کارتان باید پاسخ دهید!

بازرگانان باید به طور مداوم برای برآورده کردن تغییر رفتار مشتری ها، با تغییر مداوم عادت های جدید سازگار شوند. داشتن یک پلت فرم قدیمی باعث می شود که تطبیق یا شبیه سازی تکنولوژی و رفتارهای جدید، با هزینه بیشتر و زمان طولانی تری به دست بیایند و یا ممکن است به سادگی امکان پذیر نباشند. علاوه بر این، از آنجا که تمرکز بیشتر توسعه دهندگان بر تکنولوژی جدید است، برنامه ریزی و هزینه پروژه های تکمیل سازی می تواند گران تمام شود.

۶ سوالی که برای ارتقاء پلت فرم کسب و کارتان باید پاسخ دهید

ارتقاء پلت فرم یک راه پیش رو برای ایجاد توانایی های جدید برای کسب و کار و راهی برای برآورده کردن نیاز های مشتری که به سرعت در حال تغییر هستند، می باشد.

پیچیدگی و سرعت در بازار (speed-to-market) ارتقاء یک پلت فرم، بسته به کسب و کار تغییر می کند. بنابراین در این مقاله از روکیدا به چند سوال اساسی اشاره می کنیم که می توانید برای شروع برنامه ریزی ارتقاء، از خودتان بپرسید.

6 سوالی که برای ارتقاء پلت فرم کسب و کارتان باید پاسخ دهید

۱- ساده سازی سایت برای سرعت بخشیدن ارتقاء (upgrade)

چه چیزهایی را باید نگه دارم و چه چیزهایی را باید تغییر دهم؟ چه چیزهای جدیدی را می خواهم پیاده سازی کنم؟ (به عنوان مثال چه تغییراتی را می خواهم به طبقه بندی و ساختار محصول یا به محتوا، اعمال کنم؟)

۲ -معیار های مورد نیاز را در اختیار داشته باشید.

KPI های (شاخص کلیدی عملکرد) فعلی من چیست؟ داده های سایت، چه اطلاعاتی را در مورد بهبود سایت می دهند؟

۳- در مورد توسعه پذیری به طور هوشمندانه فکر کنید.

آیا هنوز به آنها احتیاج دارم؟ کدام یک از توسعه های Magento Commerce 2، نیاز های من را پوشش می دهد؟

۴- گزارش گیری از کل سیستم تجاری

با چه سیستم های شخص ثالثی (به عنوان مثال ERP، حسابداری) باید یکپارچه شوم؟ آیا آنها دارای رابط های Magento Commerce 2 هستند یا اینکه یکپارچه سازی سفارشی مورد نیاز است؟

۵- از آماده سازی و دانش سازمانی، مطمئن شوید

آیا تیم ارتقاء، دانش و آموزش صحیح دارد؟ برنامه من برای آموزش کاربران نهایی در مورد چگونگی استفاده از مدیر جدید قبل از عملی شدن آن چیست؟

۶- موفقیت تیم ارتقاء را فراهم کنید

چه کسانی باید به پروژه ارتقاء اختصاص داده شوند، متخصصان داخلی یا خارجی؟ آیا آنها از حمایت لازم رهبری و سایر تیم های داخلی برخوردار هستند یا خیر؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.