نمایشگر جدید سامسونگ مقاوم در برابر سقوط از ارتفاع !

شاید شما هم جزء افرادی باشید که این ادعای سامسونگ مبنی بر «نشکن بودن» صفحه نمایش برخی از مدل های تولید این شرکت را به عنوان یک چالش و بلند پروازی در نظر می گیرند. خب البته این تفکر عجیب نیست؛ با این حال برای برخی دیگر، این ادعا که یک تلفن می تواند از ارتفاع حدود ۲ متری بیفتد و هیچ آسیبی نبیند، بسیار جذاب است.

خب تا زمانی که فناوری انعطاف پذیر جدید اولِد سامسونگ در دستگاه ها یافت شود، بررسی این ادعا را به آینده موکول می کنیم. قبل از اینکه بیشتر از این امیدوار شوید باید بگوییم که سامسونگ و ال جی همیشه عادت دارند پیش نمایش های این تکنولوژی را بدون توجه به امکان پذیربودن آنها از لحاظ اقتصادی، نشان دهند. این تنها یکی از جوک های بی رحمانه ای است که دراین باره گفته می شود.

نمایشگر جدید سامسونگ مقاوم در برابر سقوط از ارتفاع

 

نمایشگر جدید سامسونگ مقاوم در برابر سقوط از ارتفاع

گفته می شود،  شایعات جدیدی در مورد یک دستگاه نمایشگر «قابل انعطاف» مطرح است که در سال آینده رونمایی می شود، اما چه کسی می داند، شاید تمام رویاهای دیوانه وار ما در آن زمان به حقیقت بپیوندند. با این حال آزمایش ها قطعا به یک مولفه چشمگیر اشاره می کنند.

تست سقوط UL، شامل پرت کردن صفحه نمایش از ارتفاع ۱.۲ متری ، ۲۶ بار در یک ردیف است. تلفن نیز در معرض دمای شدید قرار گرفته و – همانطور که در بالا ذکر شد – از حدود شش فوتی پرت شده است. صفحه نمایش در هیچ یک از آنها دچار آسیب نشد.

مدیر کل سامسونگ Hojung Kim در مورد این فناوری می گوید: «این پنجره پلاستیکی مستحکم خصوصا برای دستگاه های الکترونیکی قابل حمل، مناسب است، نه تنها به خاطر ویژگی نشکن بودن آن بلکه به دلیل وزن سبک، سرعت انتقال و سختی آن، که بسیار شبیه به شیشه است.»

این فناوری علاوه بر تلفن، ممکن است در خودروها، کنسول های بازی و تبلت ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.