Home گجت ها حسگر آیریس در گلکسی نوت ۶

حسگر آیریس در گلکسی نوت ۶

by مهرناز شهریاری
۰ comment

سامسونگ احتمالا طبق سنت همیشگی، از بهترین مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در گلکسی نوت ۶ استفاده می‌کند. با این که هنوز زمان زیادی تا رونمایی رسمی سامسونگ از این فبلت باقی مانده است، شایعات و گزارش‌های منتشر شده در مورد نوت ۶ توجه ما را به خود جلب کرده‌اند. در این گزارش‌ها، از قابلیت‌های جدیدی در گلکسی نوت ۶ سامسونگ پرده‌برداری شده است که اگر همه آن‌ها واقعیت داشته باشند، پرچم‌دار جدید کمپانی سامسونگ یک محصول انقلابی خواهد بود.
پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر به‌کارگیری چیپست ۱۰ نانومتری ۶ گیگابایتی LPDDR4 DRAM در گلکسی نوت ۶ سامسونگ، حالا گفته می‌شود که این شرکت می‌خواهد از یک سنسور بیومتریک در پرچم‌دار جدیدش بهره گیرد؛ یعنی یک حسگر آیریس در گلکسی نوت ۶. این در حالی است که تاکنون از این حسگر در محصولات قدرتمند و پرطرفدار استفاده نشده است.
7eb882f73dbaa9cbafe9f6293986763aکمپانی سامسونگ اخیرا در انجمن راهکار‌های موبایلی خود در سال ۲۰۱۶ از چیپست ۶ گیگابایتی DRAM پرده‌برداری کرده است. علاوه بر این، کمپانی کره‌ای اخیرا تقاضای ثبت دو علامت‌تجاری در اتحادیه اروپا را داشته است. به نظر می‌رسد این تقاضا مربوط به قابلیت‌های منحصر به ‌فرد گلکسی نوت ۶ باشد. بااینکه هنوز قرار گرفتن این چیپست و حسگر

آیریس در گلکسی نوت ۶ هنوز قطعی نشده، اما بسیاری از کارشناسان این احتمالات را رد نکرده‌اند.

با اینکه هنوز پیرامون مشخصات پتنت جدید سامسونگ در اتحادیه اروپا، اطلاعات زیادی در دست نیست، اما همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، این دو مارک تجاری با نام Samsung EYEPRINT و Samsung IRIS ثبت شده‌اند. از آنجایی که گلکسی نوت ۶ احتمالا حوالی ماه اوت سال جاری رونمایی می‌شود، ممکن است کمپانی سامسونگ نتواند حسگر آیریس و چیپست مذکور را به این پرچم‌دار برساند. با این حال از آنجایی که گفته می‌شود گلکسی نوت ۶ سامسونگ یک محصول قدرتمند و منحصر به فرد است، قرار گرفتن چنین قابلیت‌های جدیدی در آن دور از انتظار نیست. نظر شما در این زمینه چیست؟

You may also like

Leave a Comment