کارآفرینی: پنج ویژگی برتر برای موفقیت در کارآفرینی که در ارتش دیده میشود

سال‌ها است که کهنه سربازان نیروهای مسلح ایالات متحده در شروع و رشد کسب و کارهای کوچک موفق بوده‌اند. درواقع، تقریباً ۵۰ درصد از کهنه سربازان پس از جنگ جهانی دوم کسب و کار خود را داشته‌اند. اما امروز، کارآفرینی کهنه سربازان در حال کاهش است. جدیدترین تحقیقات بنیاد نشان داده که کهنه سربازان در سال ۱۹۹۶ ۱۲.۶ درصد از کارآفرینان جدید را تشکیل داده‌اند و تا سال ۲۰۱۴ این تعداد به ۵.۶ ​​درصد کاهش یافته است.

دوره خدمت در ارتش یا مشارکت مستمر در گارد ملی عموماً باعث ایجاد مهارت و تجربه خاصی در کهنه سربازان شده است که برای موفقیت مهم است. بیایید از کهنه سربازان ویزگی های برتر برای کارآفرینی را یاد بگیریم.

پنج ویژگی برتر که کهنه سربازان را به کارآفرینان بزرگ تبدیل می‌کند

۱- نظم

مشخصه یک نیروی نظامی مؤثر، نظم، انضباط و توانایی پاسخ سریع به دستورات قانونی، بدون درنظر گرفتن امنیت شخصی یا رفاه شخصی است که به عنوان بخشی از آموزش پایه برای همه اعضای خدمت توسعه داده می‌شود. کهنه سربازان همچنین توانایی کار در شرایط دشوار را بدست می‌آورند و آنها را به اتمام می‌رسانند، که مطابق با یک برنامه به خوبی توسعه یافته است.

چگونه این کار به کارآفرینان کمک می‌کند؟

بسیاری از موانع مسیر کارآفرینان، آن‌ها را به خوبی آماده می‌کند. نظم و انضباط، یک ویژگی است که کهنه سربازان را قادر می‌سازد تا در هر چالشی که هستند بر اهداف خود تمرکز کنند.

کارآفرینی: پنج ویژگی برتر برای موفقیت در کارآفرینی که در ارتش دیده میشود

۲- کاردانی

اکثریت کهنه سربازان با چالش‌های تکمیل وظایف و اهداف بدون دسترسی به ابزار و منابع «ایده آل» مواجموفقیته بوده‌اند. علی رغم این، کار انجام می‌شود!

کاردانی برای موفقیت در کارآفرینی لازم است؟

توانایی استفاده از آنچه در دسترس است، یک مهارت ضروری برای کارآفرینان است؛ زیرا باید به طور مداوم راه‌هایی برای کشف منابع، بهبود محصولات و جذب مشتریان پیدا کنند. مانند کارآفرینان، اعضای فعال ارتش اغلب به دنبال یافتن راه حل‌های نوین برای مشکلات هستند – گاهی اوقات با پیامدهای مرگ و زندگی – که توانایی‌های تفکر، قاطعیت و خلاقیت را تسریع می‌کند.

کارآفرینی: پنج ویژگی برتر برای موفقیت در کارآفرینی که در ارتش دیده میشود

۳- بی باکی

با دفاع نمی‌توان پیروز جنگ شد. مهم است که مراقب همه چیز باشید، اما موفقیت چیزی نیست که اغراق آمیز باشد؛ زیرا پاداش به دنبال خطر به وجود می‌آید.

چگونه بی باکی به کارآفرینان کمک می‌کند؟

کهنه سربازان برای داشتن شجاعت مورد نیاز برای موفقیت در میدان جنگ و در زندگی، از جمله زندگی کارآفرینی، آموزش داده شده‌اند. آن‌ها در هنگام تلاش برای دستیابی به اهداف خود توانمند، انعطاف پذیر و پایدار هستند. آن‌ها احتمالاً با ظهور اولین نشانه‌های چالش تسلیم نمی‌شوند و از طریق رقابت سالم انرژی می‌گیرند.

۴- رهبری

همه کهنه سربازان در موقعیت رهبری قرار گرفته‌اند و این تجربیات – چه خوب و چه بد – به آنها کمک می‌کند تا مشخص کنند چه نوع رهبری را می‌پسندند و چگونه آن را انجام می‌دهند. بسیاری از کهنه سربازان نیز دارای امتیازاتی در موقعیت‌های رهبری بوده و تجربه خود را به عنوان رهبران و پیروان توسعه داده‌اند.

کارآفرینی: پنج ویژگی برتر برای موفقیت در کارآفرینی که در ارتش دیده میشود

چگونه رهبری برای کارآفرینی ضروری است؟

در نهایت، رهبران، اعتماد به نفس، وفاداری و تعهد را در تیم‌های خود الهام می‌بخشند  و منجر به دستاوردهایی می‌شود که ناشی از ترکیب سالم مهارت‌هایی است که به طور مؤثر منجر به یک هدف مشترک می‌شود.

رهبری خوب، که با بینش، عزت و اخلاق مشخص می‌شود، به طور فزاینده‌ای سخت است اما می‌تواند در سرتاسر ارتش ایالات متحده یافت شود و در کسب و کار بسیار مطلوب است.

۵- دستاورد

همه کهنه سربازان از احساسات دستاورد لذت می‌برند و از فرصت تکثیر این دستاوردها استقبال می‌کنند. آن‌ها می‌دانند که فارغ التحصیل شدن از دوره‌های آموزشی چالش انگیز، کسب درجه یا پریدن از هواپیما چه معنی می‌دهد.

دستاورد محور بودن فعالیت ها چقدر برای کارآفرینی ضروری است؟

کهنه سربازان که موفقیت و دستاورد را تجربه کرده‌اند، قدردانی واقعی تلاش خود هستند. آن‌ها همچنین می‌دانند که کار به سوی اهداف، پاداش‌های نامحدود از ایجاد می‌کند.

به یاد داشته باشید که شبیه به زندگی در ارتش، شما نمی‌خواهید یا نیاز ندارید که این راه را تنها طی کنید. کهنه سربازان به طور منحصر بفرد برای دستیابی به موفقیت و تحقق کارآفرینی مناسب هستند.

1 نظر
  1. […] اگر شما یک کارآفرین هستید و برای داشتن آزادی، انعطاف یا زمان بیشتر برای […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.