رهگیری قیمت هتل و هواپیماهای مسافربری: گوگل پرواز و هتل مناسب شما را پیدا می‌کند

گوگل یک سری ویژگی جدید معرفی کرده است که وب سایت‌ و اپلیکیشن‌هایی ارائه می‌کند که برای سفر مناسبند و با رهگیری قیمت هتل درکمتر کردن هزینه سفر به شما کمک می‌کند. وب سایت پروازهای گوگل (Google Flights) با استفاده از یادگیری ماشین و تجزیه تحلیل آماری، به شما خواهد گفت که آیا پرواز یا پروازهایی از مکان شما به مقصدی که در نظر دارید، با قیمتی کمتر از قیمت معمول در دسترس است یا نه و همچنین به شما خواهد گفت که این پرواز چه مقدار ارزانتر است.

وقتی که به دنبال یک اتاق برای اقامت بلندمدت می‌گردید، اگر پیدا کردن یک اتاق رزرو نشده به علت تعطیلات، کنفرانس یا یک نمایش تجاری سخت‌ باشد، نتایج جستجوی گوگل شامل یک اعلان در این مورد می‌شود. همچنین گوگل قصد دارد که به زودی یک ویژگی جدید به نام «رهگیری قیمت هتل» ارائه کند که با استفاده از آن می‌توانید قبل از گرفتن مرخصی برای تعطیلات، منتظر کاهش قیمت هتل‌ها باشید. شما با انتخاب این ویژگی جدید برای قیمت اتاق، در ایمیل خود هشدار دریافت خواهید کرد.

رهگیری قیمت هتل و هواپیماهای مسافربری؛ گوگل، پرواز و هتل مناسب شما را پیدا می‌کند

اگر به دنبال رزرو هتل هستید، اپلیکیشن «سفرهای گوگل» دارای ویژگی تخفیف است که به شما امکان خرید فوری بلیط، تورها و اتاق را می‌دهد. این مجموعه داشتن یک تعطیلات فوق العاده را برای شما فراهم می‌کند بدون اینکه تمام پول خود را خرج کنید.

با فرا رسیدن تعطیلات آخر هفته به یاد مارتین لوتر کینگ جونیور (۱۲ تا ۱۵ فوریه)، گوگل پنج مرکز اول برای سفر در داخل و خارج کشور امریکا را از روی تعداد جستجو در گوگل نشان داد. جای تعجب نیست که به خاطر فصل زمستان، مقصد اول در این تعطیلات، فلوریدا است. شهر کانکون مکزیک، بیشترین جستجو را در میان نقاط تفریحی خارج از کشور برای تعطیلات آخر هفته داشته است.

وب سایت «پروازهای گوگل» با کلیک بر روی این لینک (Google Flights) قابل دسترس است. اپلیکیشن سفرهای گوگل را نیز می‌توانید با کلیک بر روی این لینک، نصب کنید (Android|iOS).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.