روکیدا
گجت‌ها گجت های پوشیدنی

اپل یک تغییر مهم برای اپل واچ در نظر گرفته است

روکیدا - اپل یک تغییر مهم برای اپل واچ در نظر گرفته است - اپل, اپل واچ, گجت های پوشیدنی

گزارش سایت مجارستانی The Verifier و کانال یوتیوبی iUpdate از تعدادی قابلیت جدید برای نسل بعدی اپل واچ خبر می‌دهند ولی مهم‌ترین آن‌ها استفاده از حسگر تاچ‌ آی‌دی است.

طبق این گزارش، در تاج نسل بعدی ساعت هوشمند اپل این حسگر جا خواهد گرفت. به عبارت دیگر کاربران با امنیت و راحتی بیشتر می‌توانند پرداخت‌های موبایل خود را انجام دهند به جای این که مجبور باشند هر مرتبه ساعت را در می‌آورند یک پین وارد کنند.

همچنین اپل واچ بعدی انتظار می‌رود نسبت به آب مقاوم‌تر باشد. در حال حاضر اپل واچ سری ۵ گواهینامه IPX7 دارد.

اپل یک تغییر مهم برای اپل واچ در نظر گرفته است

سایر قابلیت‌هایی که ادعا می‌شود با سیستم عامل WatchOS 7 به این ساعت اضافه خواهد شد شامل پشتیبانی از فرامین صوتی سیری، سنجش اکسیژن خون و پیگیری وضعیت خواب، قابلیتی است که کاربران اپل واچ از مدت‌ها پیش انتظار آن را می‌کشند.

گرچه مشخص نیست کدام مدل‌های اپل واچ قادر به پشتیبانی از این قابلیت‌ها خواهند بود. این گزارش با یک شایعه تمام می‌شود که اپل در حال کار روی نسل بعدی اپل واچ (سری ۷) است و این مدل حسگر اثرانگشت را داخل نمایشگر جا خواهد داد.

اپل یک تغییر مهم برای اپل واچ در نظر گرفته است

این گزارش همچنین به تمام شایعاتی اشاره می‌کند که اپل نمایشگر ساعت هوشمند خود را گرد خواهد کرد. برنامه‌های اپل دائما تغییر می‌کند، بنابراین تا قبل از معرفی رسمی محصولات این شرکت نمی‌توان با قطعیت شایعات را رد کرد یا پذیرفت.

اپل یک تغییر مهم برای اپل واچ در نظر گرفته است

همچنین گفته می‌شود نسل دوم اپل واچ به‌روزرسانی WatchOS 7 را دریافت نمی‌کند. کنفرانس سالیانه توسعه‌دهندگان اپل ژوئن برگزار می‌شود و هنوز این شرکت تاریخ مشخصی را برای آن اعلام نکرده است. اهالی کوپرتینو در حال حاضر به علت شرایط فعلی کرونا ویروس جلسات توسعه‌دهندگان و پرزنتیشن خود را کاملا آنلاین برگزار خواهند کرد.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین مادربردهای ۲۰۲۰: با بهترین مادربردهای اینتل و AMD آشنا شوید

محمد آقاپور

بهترین حافظه رم ۲۰۲۰: بهترین رم ها برای کامپیوتر شما کدامند؟

محمد آقاپور

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

معرفی بهترین ساندبارهای ۲۰۲۰ و پاسخ به دستگاه ساندبار چیست؟

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟