روکیدا
گجت های پوشیدنی گجت‌ها

رندرهای دستبند سلامت اوپو منتشر شد؛ بازگشت مجدد به یک بازار اشباع

روکیدا - رندرهای دستبند سلامت اوپو منتشر شد؛ بازگشت مجدد به یک بازار اشباع - اوپو, دستبند سلامت, دستبند هوشمند, دستبندهای هوشمند, گجت های پوشیدنی

ساعت هوشمند Oppo watch جدیدترین محصول شرکت اوپو در حوزه گجت‌های پوشیدنی بود و حالا براساس رندرهای پتنتی که در اداره مالکیت فکری چین ثبت شده است، شرکت چینی قصد دارد به زودی یک گجت پوشیدنی دیگر معرفی کند.

این محصول یک ساعت هوشمند کامل مانند Oppo Watch نیست ولی طبق این تصاویر به نظر می‌رسد اوپو قصد عرضه یک دستبند سلامت جدید دارد. رندرهای مورد نظر یک دستگاه طویل و به شکل ساعت‌های برند پبل را نشان می‌دهد که یک نمایشگر کوچک در بالا و پین‌های شارژ و بریدگی‌های حسگرها در پایین دارد که احتمالا محل قرارگیری حسگر ضربان قلب است.

روکیدا - رندرهای دستبند سلامت اوپو منتشر شد؛ بازگشت مجدد به یک بازار اشباع - اوپو, دستبند سلامت, دستبند هوشمند, دستبندهای هوشمند, گجت های پوشیدنیروکیدا - رندرهای دستبند سلامت اوپو منتشر شد؛ بازگشت مجدد به یک بازار اشباع - اوپو, دستبند سلامت, دستبند هوشمند, دستبندهای هوشمند, گجت های پوشیدنیروکیدا - رندرهای دستبند سلامت اوپو منتشر شد؛ بازگشت مجدد به یک بازار اشباع - اوپو, دستبند سلامت, دستبند هوشمند, دستبندهای هوشمند, گجت های پوشیدنیروکیدا - رندرهای دستبند سلامت اوپو منتشر شد؛ بازگشت مجدد به یک بازار اشباع - اوپو, دستبند سلامت, دستبند هوشمند, دستبندهای هوشمند, گجت های پوشیدنی

این طراحی یقینا برای یک دستبند هوشمند متفاوت است. یک حلقه فلزی را می‌بینید که اطراف را در بر می‌گیرد و یک بند مچی که به حلقه فلزی وصل می‌شود. همچنین ظاهرا در طرفین این گجت‌ دکمه‌هایی قرار می‌گیرد که به واسطه دندانه‌های کنار نمایشگر روی حلقه فلزی می‌توان جای آن‌ها را دید.

به نظر ما این دستبند سلامت نوتیفیکیشن‌های گوشی هوشمند کاربر را نشان خواهد داد، قابلیت پیگیری وضعیت خواب و فعالیت ورزشی به همراه یک ماندگاری شارژ باتری چند روزه دارد.

رندرهای دستبند سلامت اوپو منتشر شد؛ بازگشت مجدد به یک بازار اشباع

در حال حاضر شرکت‌هایی مانند شیائومی، سامسونگ، ریلمی و هوآوی دستبندهای سلامت هوشمند ارزانی در بازار دارند و واقعا نمی‌دانیم چرا اوپو تصمیم به ورود مجدد به این حوزه گرفته است.

به هرحال، آخرین دستبند سلامت این شرکت O-Band بود که سال ۲۰۱۴ به همراه Find 7 یعنی اولین گوشی با نمایشگر با دقت QHD، به بازار آمد

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین مادربردهای ۲۰۲۰: با بهترین مادربردهای اینتل و AMD آشنا شوید

محمد آقاپور

بهترین حافظه رم ۲۰۲۰: بهترین رم ها برای کامپیوتر شما کدامند؟

محمد آقاپور

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

معرفی بهترین ساندبارهای ۲۰۲۰ و پاسخ به دستگاه ساندبار چیست؟

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟