اپل برای دستگاه‌های قدیمی‌تر اپل خود نیز به‌روزرسانی جدید منتشر کرد

همانطور که دیروز اطلاع دادیم اپل به‌روزرسانی iOS 13.4 را منتشر کرد. اما اگر یک دستگاه قدیمی‌تر iOS دارید، نگران نباشید اپل شما را فراموش نکرده است.

بدون شک نسخه ۱۳.۴ را دریافت نخواهید کرد ولی یک بسته امنیتی برای دستگاه‌های قدیمی منتشر شده است. اپل به‌روزرسانی iOS 12.4.6 را برای دستگاه‌هایی که از iOS 13.4 پشتیبانی نمی‌کنند منتشر کرده است. این دستگاه‌ها عبارتند از آیفون ۵ اس، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس، آیپاد تاچ (نسل ششم)، آیپد ایر (نسل اول)، آیپد مینی ۲ و آیپد مینی ۳.

اپل برای دستگاه‌های قدیمی‌تر اپل خود نیز به‌روزرسانی جدید منتشر کرد - اپل برای دستگاه‌های قدیمی‌تر اپل خود نیز به‌روزرسانی جدید منتشر کرد - اپل, آیفون

همانطور که گفتیم، این به‌روزرسانی تنها بسته‌های امنیتی را برای رفع اکسپلویت‎های جدید دارد و قابلیت جدیدی را به دستگاه شما اضافه نخواهد کرد. گرچه، این موضوع قابل درک است چون بعضی از این دستگاه‌ها واقعا دیگر قدیمی هستند. آیفون ۵ اس به عنوان مثال ۲۰۱۳ به بازار آمده است و اقدام اپل برای این گوشی خود یک رکورد در انتشار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری به شمار می‌رود.

بنابراین به بخش تنظیمات گوشی خود بروید و به‌روزرسانی جدید را نصب کنید. در پایان فراموش نکنید اگر انتشار آن لازم نبود، اپل این کار را انجام نمی‌داد.

منبع: gsmarena.com