روکیدا
گجت ها

تمرکز فایرفاکس روی مرور ناشناس وب در آیفون

بسیار از مرورگرهای گوشی های هوشمند امروزی از قابلیت مرور ناشناس صفحات وب بهره می برند . با ابن وجود شاید شما آرزو کنید ای کاش راهی یا تنظیمی وجود داشت که فراتر از نا شناس و دقیقا مانند یک روح در فضای وب آنلاین باشد و همانند یک روح نامرئی وب سایت ها و وب را مرور نمایید .

فایرفاکس به صورت متمرکز روی این موضوع کار می کند و برای گوشی های اپل آیفون در حال ارائه یک مرورگر جهت مرور کاملا ناشناس وب است تا تحولی در محافظت از حریم شخصی و خصوصی شما ایجاد کند .

این مرورگر در مراحل اولیه انتشار دارای امکانات متداول خیلی شگفت انگیزی نیست ، ( بطور مثال حتی از قابلیت مرور چند تب همزمان صفحات وب نیز پشتیبانی نمی کند ) اما به خوبی همه تبلیغات را مسدود می کند و همچنین همه کدهای رهگیری و تراکر و آنالیز را شناسایی و مسدود می کند . همچنین با یک گزینه امکان پاک سازی همه سابقه مرور شما وجو دارد و هست و نیست سابقه مرور صفحات وب توسط شما در مرورگر با یک گزینه کاملا پاک می شود .

تمرکز فایرفاکس روی مرور ناشناس وب در آیفون

به عبارتی مرورگر جدید فایرفاکس برای گوشی های آیفون بیشتر از هر چیز بر روی امنیت ، حریم خصوصی و ناشناس ماندن شما در صفحات وب متمرکز شده است . اگر نگران کارایی و زیبا دیدن صفحات نیستید ، امکانات بسیار خوبی برای شما در این مرورگر در نظر گرفته شده است تا بتواند بخش هایی از صفحات وب سایت را بصورت کامل مسدود کنید و یا فونت های شخصی سازی شده وب سایت ها رهم می توانید با فونت های پیشفرض سیستمی جایگزین نمایید . در همین حین اگر بخواهید صفحات یک وب سایت کاملا مورد اعتماد را بصورت نرمال مرور کنید به آسانی می توانید از درون مرورگر ویژه حریم خصوصی فایرفاکس به مرورگر نرمال فایرفاکس یا مرورگر سافاری جهش نمایید .

فایرفاکس قول داده به زودی این مرورگر ویژه حریم خصوصی را برای گوشی های اندرویدی هم توسعه دهد و بعد از آن به صورت یکپارچه ویژگی های مرور فوق ناشناس را با مرورگر نرمال فایرفاکس برای دسکتاپ ها نیز یکپارچه سازی خواهد نمود .

 

مطالب مرتبط

آیا طراحی آیفون ۹ قدیمی خواهد بود؟

محمد امین نعمتی

بین ویروس کرونا و تولید آیفون ۹ و ایرپاد اپل چه ارتباطی وجود دارد؟

محمد امین نعمتی

دوربین جلو آیفون ۱۱ پرو مکس اپل در چه سطح با سایر گوشی‌های هوشمند قرار می‌گیرد؟

محمد امین نعمتی

سیستم عامل iOS 14 از چه دستگاه‌هایی پشتیبانی خواهد کرد؟

محمد امین نعمتی

آیا یک آیفون کوچک‌تر و ارزان‌تر در راه است؟

محمد امین نعمتی

خرید جدید اپل چه شرکتی است؟

محمد امین نعمتی

۱ دیدگاه

هومن پنجشنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۵ at ۰۶:۳۳

مثل همیشه عالی

پاسخ

دیدگاه شما چیست؟