چرا نمایشگر گوشی Redmi K30 Pro تنها ۶۰ هرتز است؟

ساعاتی پیش همانطور که اطلاع دادیم ردمی جدیدترین پرچم‌دار خود یعنی گوشی Redmi K30 Pro را معرفی کرد. این گوشی نسل بعدی K20 Pro و در حال حاضر بهترین گوشی ردمی به شمار می‌رود.

با وجود این، بسیاری کاربران شاکی هستند چرا این نرخ تازه‌سازی تصویر این گوشی پایین و فقط ۶۰ هرتز است. چون اگر به یاد داشته باشید در دسامبر ۲۰۱۹، ردمی K30 با نمایشگر ۱۲۰ هرتز معرفی شد و بنابراین انتقاد کاربران منطقی است. علت آن را مدیر عمومی «لو ویبینگ» توضیح داده است

چرا نمایشگر گوشی Redmi K30 Pro تنها 60 هرتز است؟ 1 - چرا نمایشگر گوشی Redmi K30 Pro تنها 60 هرتز است؟ - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, ردمی K30 پرو, ردمی, Redmi K30 Pro گوشی

به گفته او مشخصات دو گوشی ردمی K30 و مدل پرو آن از ۱۰ ماه قبل تصمیم گرفته شده بود. بنابراین به خوبی روی این تصمیم فکر شده است. ظاهرا علت ردمی توجه به دو نکته بوده است تجربه کار با یک نمایشگر تمام صفحه واقعی و عمر باتری.

به عبارت دیگر، شرکت چینی باید از بین نرخ تازه‌سازی تصویر بالاتر یا عملکرد بهتر باتری برای تجربه کار با نمایشگر تمام صفحه خود تصمیم می‌گرفته است و همه می‌دانیم ردمی باتری را انتخاب کرده است با این ادعا که حتی یک نمایشگر ۹۰ هرتز شارژ باتری را خیلی سریع خالی می‌کند.

با وجود این، برند چینی اشاره می‌کند نمایشگر Redmi K30 Pro با توجه به استفاده از پنل نمایشگر امولد E3 سامسونگ به همراه نرخ نمونه‌گیری لمس ۱۸۰ هرتز، پشتیبانی از استاندارد HDR +10، دریافت مجوز جهانی مراقبت از چشم سازمان TÜV Rheinland و حداکثر میزان روشنایی خیره‌کننده ۱۲۰۰ هرتز یکی از بهترین‌ها است.

منبع: gizmochina.com