نتیجه بنچمارک‌ گوشی Honor 30s از یک گوشی قدرتمند خبر می‌دهد

میان‌رده‌های سال قبل آنر و هوآوی مانند گوشی‌های Honor 9x، Nova5 و Nova 6 SE همگی مجهز به چیپست ۷ نانومتری کرین ۷۱۰ بودند.

آنر اخیرا اعلام کرده است گوشی Honor 30s در ۳۰ مارس رونمایی خواهد شد و اولین محصولی است که از چیپست ۵G کرین ۸۲۰ استفاده خواهد کرد. امروز نتیجه بنچمارک انتوتو این گوشی منتشر شده است که عملکرد بهتر این چیپست را در مقایسه با تراشه اسنپ‌دراگون ۷۶۵G کوآلکام به رخ رقبا می‌کشد.

نتیجه بنچمارک‌های گوشی Honor 30s از یک گوشی قدرتمند خبر می‌دهند 2 - نتیجه بنچمارک‌ گوشی Honor 30s از یک گوشی قدرتمند خبر می‌دهد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Honor 30s, آنر

این بنچمارک دستگاهی با شماره مدل CDY-AN90 و مجهز به چیپست کرین ۸۲۰ را نشان می‌دهد. این چیپست یک پردازنده هشت هسته‌ای با ۴ هسته کورتکس A76 و ۴ هسته کورتکس A55 با حداکثر سرعت کلاک ۲.۳ گیگاهرتز دارد و پردازنده گرافیکی نیز Mali G57 است.

گوشی Honor 30s در تست پردازنده امتیاز ۱۳۰۰۸۰، گرافیک ۱۱۶۵۱۶، حافظه ۶۶۸۸۶ و تجربه کاربری ۶۱۷۸۸ را گرفته است. متوسط امتیاز آن در بنچمارک انتوتو ۳۷۵۲۷۰ است که برای یک میان‌رده بسیار امتیاز قابل قبولی به شمار می‌رود.

نتیجه بنچمارک‌های گوشی Honor 30s از یک گوشی قدرتمند خبر می‌دهند 1 - نتیجه بنچمارک‌ گوشی Honor 30s از یک گوشی قدرتمند خبر می‌دهد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Honor 30s, آنر

نمودار تصویر بالا نشان می‌دهد عملکرد این چیپست به جز بخش UX در تمامی قسمت‌ها از رقیب کوآلکام خود بهتر است. همچنین در مقایسه با چیپست پرچم‌دار کرین ۹۸۰ تنها ۲۲ هزار امتیاز کمتر دارد. به عبارت دیگر با یک چیپست قدرتمند ارزان روبرو هستیم.

در پایان نتیجه این بنچمارک مشخص می‌کند محصول جدید آنر مجهز به سیستم عامل اندروید ۱۰، ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است.

منبع: gizmochina.com