تاریخ رونمایی از گوشی Honor Play 9A مشخص شد

با رونمایی از سری گوشی‌های آنر ۳۰ کمتر از یک هفته فاصله داریم و همانطور که قبلا گفتیم این شرکت قصد دارد گوشی Honor Play 9A را نیز به زودی معرفی کند. حالا براساس یک تیزر تبلیغاتی رسمی که در صفحه رسمی آنر در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده است، مشخص شد تاریخ رونمایی این گوشی نیز ۳۰ مارس است و یک باتری بزرگ خواهد داشت.

تاریخ رونمایی از گوشی Honor Play 9A مشخص شد 1 - تاریخ رونمایی از گوشی Honor Play 9A مشخص شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, آنر

علاوه بر این گفته می‌‌شود این گوشی مجهز به چیپست هلیو P35، ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است. باتری نیز ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت شایعه شده است و با توجه به شعار آنر در این تبلیغات با عبارات «عمر طولانی» و «ماندگاری فوق‌العاده» این شایعه ممکن است صحت داشته باشد.

تاریخ رونمایی از گوشی Honor Play 9A مشخص شد 2 - تاریخ رونمایی از گوشی Honor Play 9A مشخص شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, آنر

جالب است پردازنده این گوشی در مقایسه با نسل قبلی یعنی Honor Play 8A تغییری نداشته است که بدون شک باعث کاهش قیمت گوشی جدید خواهد شد. به نظر ما این گوشی بیشتر از ۱۲۰ دلار قیمت نخواهد داشت.

منبع: gsmarena.com