روکیدا
نرم افزار و اپلیکیشن

کرونا ویروس روی تایید افکت‌های واقعیت افزوده اینستاگرام نیز تاثیر گذاشت!

روکیدا - کرونا ویروس روی تایید افکت‌های واقعیت افزوده اینستاگرام نیز تاثیر گذاشت! - اینستاگرام, ویروس کرونا, کرونا ویروس, کووید - 19

ظاهرا قرار است انتشار یک افکت واقعیت افزوده جدید در اینستاگرام خیلی طول بکشد. این شرکت اعلام کرده است به علت شیوع بیماری همه‌گیری کرونا ویروس کارمندانی که افکت‌های ایجاد شده توسط کاربران را تایید می‌کرده‌اند را به خانه فرستاده است و بنابراین دیگر فیلترهای جدید را تایید نمی‌کند.

این شرکت به سازندگان افکت‌های واقعیت افزوده با انتشار پستی از طریق فیس‌بوک در گروه Spark AR community خود به آن‌ها این قضیه را هشدار داد.

این شرکت نوشت «ما فعالانه در حال بررسی راه‌هایی برای رفع این مشکل هستیم تا ناشران بتوانند مجددا به فعالیت خود برگردد. ما نمی‌توانیم در حال حاضر تاریخ دقیقی برای این اتفاق مشخص کنیم، ولی در هاب واقعیت افزوده اسپارک اطلاعات جدید در مورد این تاریخ را به اشتراک خواهیم گذاشت.»

لازم به ذکر است امکان ثبت افکت‌ها هنوز وجود دارد ولی تاریخ تایید آن‌ها دیگر مشخص نیست. این تغییرات پس از این رخ داد که «مارک زاکربرگ» تایید کرد فیس‌بوک ارتش مدیران محتوای خود را به دلیل جلوگیری از شیوع کووید ۱۹ به خانه فرستاده است (این شرکت مورد انتقاد قرار گرفته بود چرا این کار را زودتر انجام نداده است) که اکثر آن‌ها به صورت قراردادی با این شرکت کار می‌کردند.

اما او گفت این شرکت در حال اولویت‌بندی وظایف مدیریتی برای برخورد با محتوایی است که سلامت روان افراد را در شرایط فعلی تهدید می‌کنند و معنای آن احتمالا «برخورد سبک با انواع محتواهای دیگری بوده که ممکن است خطر فیزیکی حتمی برای افراد نداشته باشند.»

منبع: engadget.com

مطالب مرتبط

نقد و بررسی بازی The Last of Us Part 2: یک شاهکار تاریک

محمد آقاپور

چه قابلیت های جدیدی به واتساپ اضافه خواهد شد؟

محمد آقاپور

آیا بالاخره شاهد نسخه ۶۴ بیتی گوگل کروم برای اندروید خواهیم بود؟

محمد آقاپور

چگونه نسخه بتای iOS 14 را بدون داشتن حساب توسعه دهندگان نصب کنیم؟

محمد آقاپور

قابلیت Reels در اینستاگرام چیست؟

محمد آقاپور

آیا برنامه Phone گوگل می تواند هویت فرد تماس گیرنده را مشخص کند؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟