به‌روزرسانی جدید دو گوشی OnePlus 7T و ۷T Pro قابلیت زیرنویس کردن را به آن‌ها اضافه می‌کند!

شرکت وان‌پلاس هفته گذشته اولین به‌روزرسانی OxygenOS Open Beta را برای دو گوشی وان پلاس ۷T و مدل پرو آن منتشر کرد که در خود قابلیت کپشن زنده و بسته امنیتی ماه فوریه ۲۰۲۰ را داشت. حالا، این شرکت چینی دومین نسخه بتا این به‌روزرسانی را منتشر کرده است تا بسته امنیتی این دو گوشی را به نسخه ماه مارس ارتقاء دهد.

به‌روزرسانی جدید دو گوشی OnePlus 7T و 7T Pro قابلیت زیرنویس کردن را به آن‌ها اضافه می‌کند - به‌روزرسانی جدید دو گوشی OnePlus 7T و 7T Pro قابلیت زیرنویس کردن را به آن‌ها اضافه می‌کند! - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, وان پلاس

اما ویژگی جالب این به‌روزرسانی قابلیت ترجمه فوری است که در طول تماس‌های تصویری به صورت فوری آن‌ها را زیرنویس می‌کند. در حال حاضر از زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، هندی و چینی پشتیبانی می‌شود.

گزارش کامل تغییرات این به‌روزرسانی به صورت زیر است:

سیستم:

  • اصلاح مشکل نرخ فریم برای بهبود تجربه ضبط فیلم از صفحه نمایش
  • بسته به‌روزرسانی امنیتی جدید اندروید (مارس ۲۰۲۰)
  • اصلاح جابه‌جایی تصادفی به Gboard در حال استفاده از Swiftkey یا یک کیبورد شخص ثالث
  • بهینه‌سازی قابلیت Adaptive Brightness

ترجمه فوری:

اضافه شدن قابلیت ترجمه فوری. نشان دادن فوری زیرنویس در طول تماس‌های تصویری با پشتیبانی از ۵ زبان (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، هندی و چینی)

فریم‌ویر بتا جدید در اختیار تمامی کاربرانی که نسخه قبلی این بیلد بتا را نصب کرده بودند قرار می‌گیرد. گرچه مثل همیشه باید تذکر دهیم این بیلد ممکن است باگ داشته باشد و بهتر است روی گوشی اصلی خود آن را نصب نکنید.

منبع: gsmarena.com