با گوشی‌های مفهومی Essential PH-2 و PH-3 آشنا شوید

با آن که شرکت اسنشال (Essential) اوایل سال جاری میلادی تنها با تولید یک گوشی در طول دوران فعالیت خود از بازار گوشی‌های هوشمند کناره‌گیری کرد ولی طراح سابق این شرکت «کوین هافمن» مجموعه‌ای از تصاویر دو گوشی مفهومی به اسامی Essential PH-2 و PH-3 منتشر کرده است که گوشی اول به تاریخ معرفی خود نزدیک بوده ولی محصول دوم در اوایل فاز توسعه خود قرار داشته است.

با گوشی‌های مفهومی Essential PH 2 و PH 3 آشنا شوید 1 - با گوشی‌های مفهومی Essential PH-2 و PH-3 آشنا شوید - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, اسنشال

PH-2 از نظر طراحی بسیار شبیه به Essential PH-1 بوده است یعنی یک نمایشگر با بریدگی قطره‌ای شکل، پنل پشتی شیشه‌ای تخت با دوربین دوگانه و یک حسگر اثرانگشت در کنار کانکتور پوگو پین اختصاصی برای اتصال لوازم جانبی ماژولار.

گرچه طرفین گوشی و قسمت بالایی آن برخلاف طراحی تخت اولین گوشی هوشمند این شرکت خمیده بودند و تمامی دکمه‌ها در سمت راست قرار داشتند. پنل پشتی شیشه‌ای نیز قرار بوده است برخلاف پنل براق مدل PH-1 یک ظاهر مات داشته باشد.

در پایین Essential PH-2 دو توری اسپیکر دیده می‌شود و این محصول با دریافت گواهینامه IP68 ضد آب و غبار بوده است. طبق گفته آقای هافمن، Essential PH-2 قبل از این که شرکت اسنشال تصمیم بگیرد دیگر به فعالیت ادامه ندهد در حال تست دوم نمونه اولیه و بسیار به تاریخ معرفی آن نزدیک بوده است.

مدل Essential PH-3 از طرف دیگر در اوایل ۲۰۲۰ در مراحل اولیه طراحی خود قرار داشته است. شرکت اسنشال قصد داشت این دستگاه را با یک قیمت بالا و مجموعه دوربین سه‌گانه وارد بازار کند. علاوه بر این، PH-3 قرار بوده است یک نمایشگر اولد با یک چانه باریک‌تر و بدنه تمام آلومینیومی داشته باشد.

منبع: gsmarena.com