آیا اپلیکیشن AppSearch هوآوی به کاربران بین‌المللی این شرکت کمک خواهد کرد؟

هوآوی مصمم است دستگاه‌های خود را حتی بدون سرویس‌های موبایل گوگل در خارج از بازار چین بفروشد و در همین راستا مجموعه اپلیکیشن‌های فروشگاه اپ گالری خود را سریعا توسعه می‌دهد. اما هنوز تعداد اپلیکیشن‌های محبوب زیادی وجود دارند که در استور هوآوی پیدا نمی‌شوند و مالکان جدیدترین دستگاه‌های هوآوی در خارج از چین مجبور هستند به دنبال جایگزین بگردند (با خواندن مطلب نقد اپ گالری هوآوی با آن‌ها آشنا خواهید شد).

بنابراین این شرکت تصمیم به معرفی یک راه‌حل دیگر یعنی اپلیکیشن AppSearch گرفته است. اپلیکیشن جدید در سایت شعبه آلمان هوآوی معرفی شده است و هنوز در مرحله تست قرار دارد.

آیا اپلیکیشن AppSearch هوآوی به کاربران بین‌المللی این شرکت کمک خواهد کرد؟ - آیا اپلیکیشن AppSearch هوآوی به کاربران بین‌المللی این شرکت کمک خواهد کرد؟ - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, هوآوی, اپلیکیشن AppSearch, آنر

این اپلیکیشن به کاربران کمک می‌کند اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را برای گوشی‌های جدید آنر و هوآوی بدون نیاز به نصب اپ استورهای شخص ثالث پیدا کنند.

جستجو در این اپلیکیشن شما را به سمت یک اپ استور جایگزین هدایت خواهد کرد که در آن جا اپلیکیشن مورد نظرتان قرار دارد، بنابراین نیازی نیست یک جستجو را به دفعات در اپ استورهای گوناگون انجام دهید.

به طور خلاصه بخواهیم بگوییم، تمام محتوایی که در اپلیکیشن AppSearch پیدا می‌شوند توسط شرکت‌های ثالث فراهم شدند و این اپلیکیشن‌ها در دسته‌های گوناگون براساس منطقه، محبوبیت یا کارکرد قرار گرفتند.

در حال حاضر، AppSearch جستجو خود را در ۵ استور مشهور که عبارتند از APKMirror، APKMonk، APKPure، اپ گالری هوآوی و اپ استور آمازون انجام می‌دهد.

اگر دوست دارید از این لینک می‌توانید این اپلیکیشن را دانلود کنید.

منبع: gsmarena.com