لانچر One UI 2.1 سامسونگ چه زمانی برای کاربران گلکسی نوت ۱۰ و اس ۱۰ منتشر می‌شود؟

همانطور که در نقد گلکسی اس ۲۰ و اس ۲۰ اولترا سامسونگ نوشتیم سری جدید پرچم‌دارهای سامسونگ از لانچر جدید این شرکت یعنی One UI 2.1 استفاده می‌کنند. پرچم‌داری قدیم هنوز نسخه One UI 2.0 را دارند، ولی این روند به زودی تغییر می‌کند. یکی از مدیران جامعه کاربران سامسونگ در پاسخ به یک کاربر گفته است که تیم UI این شرکت قصد دارد این رابط کاربری جدید را طی سه هفته آینده منتشر کند.

لانچر One UI 2.1 سامسونگ چه زمانی برای کاربران گلکسی نوت 10 و اس 10 منتشر می‌شود؟ - لانچر One UI 2.1 سامسونگ چه زمانی برای کاربران گلکسی نوت 10 و اس 10 منتشر می‌شود؟ - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, لانچر One UI 2.1, سامسونگ

به عبارت دیگر کاربران گلکسی نوت ۱۰ و اس ۱۰ می‌توانند از واسط آوریل آن را دریافت کنند و دو گوشی نوت ۹ و اس ۹ نیز در راه هستند. این مدیر همچنین اشاره کرده است شرکت کره‌ای در حال کار روی لانچر One UI 2.5 است ولی احتمالا دستگاه‌های گلکسی نوت ۲۰ از آن استفاده خواهند کرد.

لانچر One UI 2.1 ویژگی‌هایی مانند Quick Share دارد که به کاربر اجازه فرستادن سریع‌تر فایل‌ها را به یک دستگاه دیگر در یک شبکه وای‌فای مشترک می‌دهد.

منبع: gsmarena.com