دو گوشی P40 و P40 Pro را از نمای جلو ببینید

اخیرا اطلاعات زیادی در مورد سری پرچم‌دارهای جدید هوآوی یعنی P40 که قرار است ۳۱ مارس رونمایی شوند مشخص شده است. به عنوان مثال حالا مشخصات دوربین مدل P40 Premium Edition را می‌دانیم.

همچنین در روزهای گذشته تصویری از پنل پشتی تمام اعضای خانواده منتشر کردیم ولی حالا به لطف کاربر معروف توئیتر «ایوان بلس» می‌توانیم دو گوشی P40 و P40 Pro را از نمای جلو ببینیم. طبق این تصاویر ظاهرا مدل استاندارد یک نمایشگر تخت یا شاید با خمیدگی به مراتب کمتر دارد.

دو گوشی P40 و P40 Pro را از نمای جلو ببینید 1 - دو گوشی P40 و P40 Pro را از نمای جلو ببینید - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی P40 هوآوی, هوآوی, P40 هوآوی دو گوشی P40 و P40 Pro را از نمای جلو ببینید 2 - دو گوشی P40 و P40 Pro را از نمای جلو ببینید - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی P40 هوآوی, هوآوی, P40 هوآوی

اما از سوی دیگر مدل پرو جا پای دستگاه‌هایی مانند میت ۳۰ با نمایشگر آبشاری گذاشته است. گرچه زاویه این تصویر مشخص نیست تا شدت این خمیدگی مشخص شود.

جدا از این اطلاعات دیگری را نمی‌توان از این تصاویر فهمید. ما یک بریدگی اندکی بزرگ‌تر را در نمایشگر مدل پرو برای میزبانی از دو دوربین می‌بینیم تا احتمالا ماژول‌های دوربین بزرگ‌تر باشند و همچنین حضور یک حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر در این مدل واضح است.

منبع: gsmarena.com