تاریخ معرفی گوشی Vivo S6 5G مشخص شد

ویوو همانطور که قبلا اطلاع دادیم قصد دارد گوشی Vivo S6 5G را معرفی کند. این شرکت حالا با انتشار یک تصویر در شبکه اجتماعی ویبو چین تاریخ رونمایی از این گوشی را ۳۱ مارس اعلام کرده است.

تاریخ معرفی گوشی Vivo S6 5G مشخص شد 2 - تاریخ معرفی گوشی Vivo S6 5G مشخص شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Vivo S6 5G, ویوو

گوشی‌های هوشمند سری اس ویوو در کشورهای آسیای شرقی و چین بسیار محبوب هستند. اس ۵ در نوامبر ۲۰۱۹ رونمایی شد و حالا ۴ ماه بعد این شرکت تصمیم گرفته است اولین گوشی این سری را با پشتیبانی از ۵G وارد بازار کند.

در حال حاضر تنها اطلاعاتی که از این گوشی داریم تصویر رسمی است که از بخشی از پنل پشتی منتشر شده است. ولی امروز تصویر دیگری به دست ما رسیده است که نمایشگر این گوشی را با دو حفره قرصی شکل در گوشه بالا سمت راست نشان می‌دهد.

تاریخ معرفی گوشی Vivo S6 5G مشخص شد 1 - تاریخ معرفی گوشی Vivo S6 5G مشخص شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Vivo S6 5G, ویوو

با توجه به این که سری اس گوشی‌های ویوو توجه خاصی به قابلیت‌های دوربین جلو دارند می‌توانیم بگوییم به احتمال زیاد این تصویر صحت دارد. Vivo S5 سال قبل یک دوربین جلو ۳۲ مکاپیکسلی داشت. احتمالا در نسل جدید در کنار آن یک دوربین فوق عریض قرار خواهد گرفت.

شایعات همچنین اشاره می‌کنند این گوشی با چیپست اسنپ‌دراگون ۷۶۵ به بازار خواهد آمد. همچنین اخیرا یک گوشی ویوو با شماره مدل V1962BA در دیتابیس سازمان ۳C ظاهر شده است که پشتیبانی از شبکه ۵G و سرعت شارژ ۱۸ وات را نشان می‌دهد. ظاهرا این گوشی یک مدل دیگر از Vivo S6 خواهد بود.

منبع: gizmochina.com