تصویر گوشی نوکیا ۱.۳ منتشر شد

شرکت HMD Global در ۱۹ مارس در لندن میزبان رویدادی است تا آن جا از اولین گوشی هوشمند ۵G نوکیا رونمایی کند ولی ظاهرا در کنار آن شاهد رونمایی از گوشی نوکیا ۱.۳ نیز خواهیم بود چون تصویری از آن به بیرون درز کرده است.

ایوان بلس لو‌دهنده معروف توئیتری تصویر رسانه‌ای از گوشی Nokia 1.3 با شماره مدل TA-1207 منتشر کرده است که این گوشی را به رنگ زغال‌سنگی به همراه طراحی‌اش نشان می‌‌دهد.

محصول جدید نوکیا یک نمایشگر با بریدگی قطره‌ای شکل دارد که در سه طرف آن حواشی ضخیم مشخص هستند و روی چانه بزرگ زیر نمایشگر برند نوکیا حک شده است.

تصویر گوشی نوکیا 1.3 منتشر شد - تصویر گوشی نوکیا 1.3 منتشر شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, نوکیا 1.3, نوکیا

پنل پشتی این گوشی یک ظاهر بافت‌دار دارد و می‌توانیم آن جا تک دوربین را به همراه یک فلاش ال‌ای‌دی می‌بینیم. همچنین در این بخش یک لوگو نوکیا و به مراتب پایین‌تر از آن احتمالا یک بلندگو دیده می‌شود.

گوشی نوکیا ۱.۳ یک دکمه پاور و تنظیم حجم صدا در سمت راست دارد و در سمت چپ دکمه اختصاصی گوگل اسیستنت به چشم می‌خورد. با بررسی نزدیک‌تر می‌توانیم در بالا درگاه ۳.۵ میلی‌متری هدفون را ببینیم.

گوشی Nokia 1.3 در ژانویه موفق به دریافت مجوز سازمان FCC شده بود تا مشخص کند یک نمایشگر ۵.۸ اینچ و یک باتری ۲۹۲۰ میلی‌آمپر ساعت دارد.

منبع: gsmarena.com