تبلت گلکسی تب اس ۶ لایت سامسونگ مجهز FCC را به دست آورد

تبلت جدید سامسونگ گلکسی تب اس ۶ لایت مورد تایید سازمان FCC آمریکا قرار گرفته است. این محصول با شماره مدل SM-P615 در دیتابیس این سازمان ظاهر شده است و قبلا توانسته بود با همین شماره مدل تاییدیه سازمان Bluetooth SIG را به دست آورد. همچنین به یاد داشته باشید مجددا با همین شماره مدل در بنچمارک Geekbench ظاهر شده بود.

تبلت گلکسی تب اس 6 لایت سامسونگ مجهز FCC را به دست آورد 2 - تبلت گلکسی تب اس 6 لایت سامسونگ مجهز FCC را به دست آورد - گلکسی تب اس 6 لایت, سامسونگ, تبلت

تبلت Galaxy Tab S6 Lite ظاهرا یک نسخه ساده‎‌تر از هیولایی به اسم گلکسی تب اس ۶ است که قدرتمندترین تبلت سامسونگ محسوب می‌شود. تب اس ۶ یک نمایشگر امولد و چیپست قدرتمند اسنپ‌دراگون ۸۵۵ دارد. سامسونگ همچنین ماه گذشته نسخه ۵G این تبلت را معرفی کرد.

تبلت گلکسی تب اس 6 لایت سامسونگ مجهز FCC را به دست آورد 1 - تبلت گلکسی تب اس 6 لایت سامسونگ مجهز FCC را به دست آورد - گلکسی تب اس 6 لایت, سامسونگ, تبلت

نسخه لایت این تبلت ولی یک محصول میان‌رده است. نتیجه بنچمارک مذکور استفاده از چیپست اگزینوس ۹۶۱۱ و ۴ گیگابایت رم را نشان می‌‌دهد. مجوز FCC همچنین به پشتیبانی از شبکه ۴G LTE اشاره می‌کند. شایعات نیز ادعا می‌کنند این تبلت قابلیت شارژ بی‌سیم دارد.

گرچه هنوز اندازه و نوع نمایشگر و احتمال حفظ قلم S Pen مدل پرچم‌دار مشخص نیست.

منبع: gizmochina.com