روکیدا
بازی ها و سرگرمی

با دسته‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس بهتر آشنا شوید

روکیدا - با دسته‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس بهتر آشنا شوید - ایکس باکس سری ایکس, کنسول بازی

مایکروسافت روز گذشته مشخصات کنسول ایکس باکس سری ایکس خود را اعلام کرد که پیش از انتهای امسال عرضه خواهد شد. این شرکت از این فرصت استفاده کرد و همچنین دسته جدید کنسول بعدی خود را به نمایش گذاشت.

کنترلر جدید بی‌سیم ایکس‌باکس با طراحی به بازار خواهد آمد که برای بسیاری از ما آشنا است، به همراه تغییراتی که نوید آن راحتی بیشتر کاربر است. به این علت که کاربران با دستان کوچک‌تر نیز قادر به استفاده از این دسته خواهند بود و حساسیت کلیدها نیز بهتر شده است.

روکیدا - با دسته‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس بهتر آشنا شوید - ایکس باکس سری ایکس, کنسول بازیروکیدا - با دسته‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس بهتر آشنا شوید - ایکس باکس سری ایکس, کنسول بازیروکیدا - با دسته‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس بهتر آشنا شوید - ایکس باکس سری ایکس, کنسول بازیروکیدا - با دسته‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس بهتر آشنا شوید - ایکس باکس سری ایکس, کنسول بازی

دکمه جدید D-pad برای کلیدهای جهت‌نما بسیار آشنا با چیزی است که در نسخه الایت کنترلرهای ایکس‌باکس دیده بودیم. منظور ما جا گرفتن عمیق‌تر دسته در دست و بنابراین کنترل ساده‌تر با انگشت شست است.

در کنترلر جدید طبق انتظار می‌توانیم روی ارتباط بی‌سیم حساب باز کنیم. این دسته همچنین یک درگاه یواس‌بی C دارد و از ایکس باکس وان، کامپیوترهای شخصی، دستگاه‌های اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند.

کنترلر تجهیزاتی که به آن وصل می‌شود را به یاد خواهد سپرد، تا جابه‌جایی بین دستگاه‌ها سریع‌تر شود. علاوه بر این، از بلوتوث با انرژی کم استفاده خواهد کرد.

قیمت این کنترلر هنوز مشخص نیست. بدون شک این اطلاعات زمان رونمایی رسمی از این کنسول اعلام خواهد شد.

منبع: gizchina.com

مطالب مرتبط

نقد و بررسی بازی The Last of Us Part 2: یک شاهکار تاریک

محمد آقاپور

کدام بازی های PS5 و ایکس باکس سری ایکس در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد؟

محمد آقاپور

دیابلو ۴ رسماً معرفی شد: از این بازی چه می‌دانیم؟

محمد آقاپور

سرویس اپل ارکید چیست؟ بررسی apple arcade در سال ۲۰۲۰

محمد امین نعمتی

از کارت گرافیک انویدیا GeForce RTX 3080 چه می دانیم؟

محمد آقاپور

سایبرپانک ۲۰۷۷ بار دیگر تأخیر خورد

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟