Home دانش و فناوری هدفون هوشمند Vinci : پخش موزیک و فراتر از آن بدون نیاز به گوشی هوشمند !

هدفون هوشمند Vinci : پخش موزیک و فراتر از آن بدون نیاز به گوشی هوشمند !

by ماهان
۱ comment

خیلی معمول نیست که شیفتگان فناوری در طول روز یک هدفون روی سر خود داشته باشند و این طرف و آن طرف بروند ، اما این دفعه فرق دارد !

هدفون هوشمند Vinci یکی از ابزارهای هوشمند پوشیدنی ( گجت های پوشیدنی ) است که امکانات بسیاری را به عنوان یک هدفون در اختیار شما قرار می دهد ، البته پس از یک اتصال به اینترنت از طریق WiFi یا اتصال ۳G,4G .

کمپانی سازنده هدفون هوشمند Vinci گفته این هدفون هوشمند تمام علایق و سلیقه های شما را شناسایی می کند و پس از شناخت شما ، آهنگ هایی که فکر می کند شما دوست دارید را برایتان پخش می کند . یکی دیگر از نکات جالب و شاید مهمترین قابلیت هدفون هوشمند Vinci این هست که شما می توانید با آن به گفتگو بپردازید !

توسط صفحه نمایش لمسی که روی هدفون نصب شده است ، شما می توانید بصورت کامل هدفون هوشمند خود را تنظیم نمایید و هر گاه نیاز به اطلاعاتی داشتید ، کافی هست انگشت خود را روی صفحه نمایش لمسی قرار داده و ثانیه ای نگه دارید و سپس با هدفون خود صحبت کنید تا پاخ های حرفه ای و جالبی بشنوید.

به آسانی می توانید هدفون هوشمند Vinci خود را با Spotify وصل نمایید و هر آهنگی که دوست داشتید را به هدفون خود بگویید تا برایتان پخش کند . همچنین صفحه نمایش لمسی این هدفون قابلیت تصویر سازی موسیقی ( رقص نور مدرن ) با توجه به آهنگی که گوش می دهید را نمایش می دهد .

هدفون هوشمند Vinci : پخش موزیک و فراتر از آن بدون نیاز به گوشی هوشمند !

در مجموع اگر شما به دنبال آن هستید که یک هدفون هوشمند و کاملا مستقل از گوشی هوشمند خود داشته باشید ، در حال حاضر حرفه ای ترین پیشنهاد استفاده از هدفون هوشمند Vinci هست که به مرور هوشمند و هوشمندتر می شود . نسخه ۱.۵ هدفون هوشمند Vinci با قیمت ۲۰۰ دلار به بازار عرضه شده است و نسخه Pro 1.5 با مقدار فضای ذخیره سازی بیشتر ، قابلیت حذف کامل نویز ، شارژ بی سیم وایرلس و کیفیت خروجی صدای بالاتر با قیمت ۳۰۰ دلار روانه بازار ابزارهای هوشمند پوشیدنی شده است .

همچنین در حال حاضر به مناسبت معرفی نسخه های جدید هدفون هوشمند Vinci در بازارهای جهانی یک کمپین تخفیف ۵۰% اجرا شده که به ترتیب نسخه های فوق را می توان با قیمت های ۱۰۰ و ۱۵۰ دلار خریداری نمود ، البته در آن سوی آب ها .

۱ comment

رضا پنجشنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۸

مطلب بسیار جالبی بود

Reply

Leave a Comment