تصاویر گوشی گلکسی M11 سامسونگ به بیرون درز کرد

سامسونگ در حال کار روی یک گوشی هوشمند با شماره مدل SM-M115F/DS و اسم گلکسی M11 است که نسل بعدی دو گوشی گلکسی M10 و M10s خواهد بود. این گوشی مورد تایید سازمان NCC تایوان قرار گرفته است و مجوز جدید چندین تصویر از این گوشی به همراه باتری داخلی دارد.

گوشی Galaxy M11 با سه دوربین در عقب، نمایشگر با بریدگی حفره‌ای و یک باتری بزرگ ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت به بازار خواهد آمد.

تصاویر گوشی گلکسی M11 سامسونگ به بیرون درز کرد 1 - تصاویر گوشی گلکسی M11 سامسونگ به بیرون درز کرد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, سامسونگ گلکسی M, سامسونگ

با توجه به این تصاویر می‌توانید حسگر اثرانگشت را در پنل پشتی ببینید تا مشخص شود گلکسی M11 یک پنل نمایش ال‌سی‌دی خواهد داشت. بالای این گوشی محل قرارگیری درگاه ۳.۵ میلی‌متری هدفون و پایین توری بلندگو و درگاه یواس‌بی است.

تصاویر گوشی گلکسی M11 سامسونگ به بیرون درز کرد 2 - تصاویر گوشی گلکسی M11 سامسونگ به بیرون درز کرد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, سامسونگ گلکسی M, سامسونگ تصاویر گوشی گلکسی M11 سامسونگ به بیرون درز کرد 3 - تصاویر گوشی گلکسی M11 سامسونگ به بیرون درز کرد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, سامسونگ گلکسی M, سامسونگ

به دلیل زاویه عکاسی از این گوشی و کابل شارژ نمی‌توانیم ببینیم درگاه پایینی میکرو یواس‌بی است یا درگاه جدیدتر یواس‌بی تایپ C ولی با توجه به این که گلکسی M10s از درگاه جدیدتر استفاده می‌کند، واقعا انتخاب استاندارد قدیمی‌تر جای تعجب خواهد داشت.

این باتری بزرگ با سرعت ۱۵ وات سریعا شارژ می‌شود. این گوشی از نظر اندازه ظاهرا اندکی در مقایسه با نسل‌های قبلی خود طویل‌تر است، بنابراین کیفیت جاگیری در دست مشابه، اگر نگوییم بهتر، خواهد داشت. از آن جایی که این گوشی مجوز سازمان‌های مختلف را به دست آورده است با رونمایی رسمی از آن نباید چند هفته فاصله داشته باشیم.

منبع: gsmarena.com