تیزر رسمی گوشی P40 هوآوی خبر از برآمدگی قابل توجه دوربین می‌دهد

هوآوی در حال آماده کردن سری جدید پرچم‌دارهای خود یعنی P40، P40 Pro و حتی نسخه پرمیوم P40 است. آقای «ریچارد لو» مدیر ارشد اجرایی این شرکت گفته است رونمایی از این گوشی‌ها ۲۶ مارس در پاریس رخ خواهد داد و امروز تیز تبلیغاتی معرفی این گوشی‌ها در سایت این شرکت قرار گرفت.

این تیزر همچنین مجموعه دوربین را نشان می‌دهد که داخل یک برآمدگی کاملا بزرگ قرار می‌گیرند که به گفته شایعات محل حداقل ۵ دوربین خواهد بود.

تیزر رسمی گوشی P40 هوآوی خبر از برآمدگی قابل توجه دوربین می‌دهد - تیزر رسمی گوشی P40 هوآوی خبر از برآمدگی قابل توجه دوربین می‌دهد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, هوآوی, P40 Pro, P40

تمامی اعضای خانواده P40 مجهز به چیپست کرین ۹۹۰ به بازار خواهند آمد، گرچه بسته به بازار هدف بعضی از مدل‌ها ممکن است از مدل ۵G این چیپست استفاده کنند. براساس خبری که قبلا منتشر کردیم، P40 مدل ارزان‌تر این سه گوشی خواهد بود و P40 Pro یک دوربین اصلی ۵۲ مگاپیکسل، یک دوربین ۴۲ مگاپیکسل Cine، یک دوربین تله‌فوتو ۸ مگاپیکسل با لنز ۱۲۵ میلی‌متری دارد.

اما سپس به دوربین‌های نسخه P40 Premium Edition می‌رسیم که از قرار معلوم ۵ عدد خواهد بود یعنی یک دوربین فوق عریضه، یک لنز تله‌فوتو پریسکوپ، یک حسگر فوق‌العاده برای دوربین اصلی، حسگر زمان پرواز سه بعدی و حتی یک دوربین ماکرو برای عکاسی از نمای فوق‌العاده نزدیک.

منبع: gsmarena.com