روکیدا
نرم افزار و اپلیکیشن

به‌روزرسانی خط مشی جدید توییتر در چه زمینه است؟

روکیدا - به‌روزرسانی خط مشی جدید توییتر در چه زمینه است؟ - توییتر, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی

توییتر سال گذشته خط مشی رفتارهای آسیب‌رسان خود را به‌روزرسانی کرد که تا پیام‌های توهین‌آمیز مربوط به مذهب را پاک کند. امروز، این شرکت قوانین خود به‌روزرسانی کرده است تا شامل مقابله با پیام‌هایی شود که به گفته این شرکت سایر افراد را با توجه به سن، بیماری یا ناتوانی که دارند از «صفات انسانی محروم می‌کنند».

مانند گذشته، این شرکت حساب افرادی که قبل از به‌روزرسانی امروز پیام‌های توهین‌آمیز نوشتند را معلق یا مسدود نخواهد کرد. گرچه اگر کاربران توییت‌های قبلی این افراد را گزارش دهند آن‌ها را پاک خواهد کرد.

به‌روزرسانی خط مشی جدید توییتر در چه زمینه است؟

این تصمیم بخشی از تلاش دایمی این شرکت برای محافظت بیشتر از کاربرانش است. در سال ۲۰۱۸، کاربران تقریبا ۳۰ کشور ۸ هزار پاسخ برای ارزیابی که این شرکت انجام داده بود فرستادند.

آشکارترین بازخوردی که این شرکت دریافت کرد نیاز به شفاف‌سازی بیشتر زبان خط مشی رفتارهای آسیب‌رسان خود بود. کاربران همچنین گفته بود این شرکت باید سیاست‌های خود را با ثبات بیشتری اجرایی کند. توییتر در واکنش به این پاسخ‌ها ادعا کرد یک فرآیند آموزشی دقیق‌تر برای کارمندانی که گزارش تخطی از قوانین را دریافت می‌کنند فراهم کرده است.

این شرکت همچنین می‌گوید در حال صرف وقت بیشتر برای تست قوانین جدید است تا مشخص شود نیاز به شفاف‌سازی آن‌ها دارد یا نه.

توییتر در ادامه این مسیر قصد همکاری با کارشناسان خارج از شرکت خود را دارد تا تصمیم بگیرید چطور باید با رفتار توهین‌آمیز نسبت به مسائلی مانند نژاد، اقلیت نژادی و ملیت اصلی افراد برخورد کند. توییتر گفت «این گروه به ما کمک خواهند کرد پیام تنفرانگیز ظریف و با پیش‌زمینه مهم تاریخی و منطقه‌ای را درک کنیم.»

به‌روزرسانی خط مشی این شرکت به دنبال سرمایه‌گذاری‌های فناوری است که توییتر برای کمک به مباحث امنیتی انجام داده است. اواخر سال گذشته، این شرکت اعلام کرد توانسته است ۵۰ درصد توییت‌های توهین‌آمیز را پیش از این که کاربران گزارش دهند شناسایی و حذف کند و این کار به لطف به‌روزرسانی‌های الگوریتم‌های مدیریتی آن‌ها انجام شده است.

منبع: engadget.com

مطالب مرتبط

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

محمد آقاپور

معرفی بهترین آنتی ویروس برای آیفون ۲۰۲۰: انتخاب از بین ۷ نامزد برتر

محمد امین نعمتی

بررسی رابط کاربری MIUI 12 شیائومی: معرفی تمامی قابلیت‌های جدید

محمد امین نعمتی

معرفی بهترین آنتی ویروس های اندروید ۲۰۲۰: محافظت کامل از حریم خصوصی و دستگاه کاربران

محمد امین نعمتی

دستیار صوتی گوگل اسیستنت چیست و چه کارهایی می‌تواند انجام دهد؟ پاسخ به ۶ سوال مهم

محمد امین نعمتی

معرفی بهترین فضاهای ابری ۲۰۲۰ و پاسخ به سوال فضای ابری چیست؟

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟