بازی The Division 2 به زودی به گوگل استادیا اضافه می‌شود

ژوئن ۲۰۱۹، گوگل و یوبی‌سافت اعلام کردند بازی The Division 2 به سرویس گوگل استادیا خواهد آمد. نه ماه از آن زمان گذشته است و حالا براساس جدیدترین اخبار این بازی در نهایت از ۱۷ مارس به سرویس استریم بازی گوگل اضافه خواهد شد.

این بازی یکی از موفق‌ترین عناوین سال گذشته بود و توانست نقدهای مثبت زیادی به همراه داشته باشد و بازیکنان زیادی برای انجام آنلاین آن با یکدیگر تیم تشکیل دهند.

برای افرادی که در حال حاضر نسخه کامپیوتری این بازی را دارند باید بگوییم نسخه استادیا اجازه به انجام کراس پلی خواهد داد. وجود قابلیت کراس پلی به علت تعداد کاربران نسبتا پایین استادیا مهم است. اگر تعداد بازیکنانی که یک بازی گروهی (co-op) را آنلاین بازی می‌کنند کم باشد، تعداد گیمرها برای تشکیل تیم زیاد نخواهد بود.

گیمرهای استادیا این مشکل را با بازی Destiny 2 تجربه کردند. نبود قابلیت کراس پلی به این معنا است که تنها باید با سایر کاربران استادیا بازی کنند که تعدادشان کم است.

به عبارت دیگر جفت‌یابی و پیشرفت در بازی مشکل است. با توجه به این که بازی The Division 2 قابلیت کراس پلی را دارد نباید کاربران با مشکل مشابهی روبرو شوند. کاربران فقط باید اکانت‌های استادیا و Uplay خود را در ارتباط با یکدیگر قرار دهند تا قادر به استفاده از این قابلیت باشند.

سرویس استادیای گوگل شدیدا به بازی‌های با کیفیت نیاز دارد و اضافه شدن عناوینی مانند The Division 2 یک اتفاق خوشایند است که به همراه کراس پلی هیجان را بیشتر خواهد کرد.

جالب است بدانید داستان بازی در مورد بازسازی واشینگتن پس از شیوع یک ویروس کشنده است تا بسیار شبیه به موضوع داغ این روزها یعنی ویروس کرونا باشد.

منبع: engadget.com