روکیدا
موبایل و تبلت گجت ها

شگفتی سامسونگ برای مراسم اسکار امسال چه بود؟

با رونمایی از گوشی تاشوی جدید سامسونگ چند ساعت بیشتر فاصله نداریم و این شرکت شب گذشته تصمیم گرفت گوشی Galaxy Z Flip را در مراسم اسکار تبلیغ کند.

در این تبلیغ از زوایای مختلف این گوشی به تصویر کشیده بود و روی قابلیت‌های تماس تصویری و دوربین آن تاکید شده بود.

این گوشی در تمام مدت ویدئو تقریبا در حالت ۹۰ درجه باقی مانده بود تا رابط کاربری آن تبلیغ شود که در آن محتوا در نیمه بالای نمایشگر و کنترل‌ها در پایین آن نشان داده می‌شدند.

سامسونگ یقینا از خط وسط صفحه اصلی آگاهی داشته است چون در طول تبلیغ اشاره می‌شود «خط وسط صفحه اصلی یک ویژگی طبیعی از نمایشگر است.»

همچنین در این تبلیغ صفحه ثانویه ۱ اینچی مخصوص نمایش نوتیفیکیشن‌ها را دیدیم که در حقیقت یک پنل رنگی است و می‌تواند نام افرادی که تماس می‌گیرند را به همراه سایر نوتیفیکیشن‌ها، زمان و تاریخ نشان دهد.

علاوه بر این، تبلیغ سامسونگ اجرای اپلیکیشن Duo گوگل را در گوشی Galaxy Z Flip نشان داد که اشاره می‌کند شرکت کره‌ای در دستگاه‌های خود به صورت پایه از این اپلیکیشن پشتیبانی می‌کند.

هفته گذشته، گوگل از برنامه‌هایش برای رویداد Unpacked سامسونگ خبر داد و تبلیغ جدید تایید می‌کند مربوط به ادغام اپلیکیشن Duo در پلت‌فرم سامسونگ می‌شود.

انتظار می‌رود سامسونگ این اپلیکیشن را در اپلیکیشن بومی پیام‌رسانی خود ادغام کند و شایعات می‌گویند این شرکت در حال کار روی شکل جدیدی از پیام‌رسانی تصویری است.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

گوشی Xperia 10 II سونی یک میان‌رده قدرتمند خواهد بود؟

محمد امین نعمتی

گوشی Xperia 1 II و اکسپریا پرو سونی معرفی شدند

محمد امین نعمتی

در تقابل غول‌های جدید شیائومی کدام یک را انتخاب می‌کنید؟

محمد امین نعمتی

تصویر زنده وان‌پلاس ۸ پرو منتشر شد

محمد امین نعمتی

آیا دوربین گوشی OnePlus 7T Pro در حد گلکسی اس ۱۰ است؟

محمد امین نعمتی

سامسونگ نمایشگر شیشه‌ای تاشو خود را به سایر شرکت‌ها خواهد فروخت

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟