تصاویر گوشی گیمینگ لژیون لنوو به بیرون درز کرد

با توجه به گسترش بازار بازی‌های موبایل، هنوز جا برای گوشی‌های هوشمند بسیار زیادی وجود دارد که در این حوزه وارد شوند و بدون شک لنوو دوست ندارد این فرصت را از دست بدهد. گوشی گیمینگ جدید این شرکت یعنی لژیون که نام خود را از دستگاه‌های گیمینگ این شرکت قرار گرفته است امسال به بازار خواهد آمد و براساس اخباری که قبلا منتشر کردیم ظاهرا با این تاریخ زیاد فاصله نداریم.

حالا اداره مالکیت فکری ملی چین (CNIPA) مجموعه‌ای از رندرهای مختلف این گوشی را منتشر کرده است آن را به دو رنگ قرمز و خاکستری نشان می‌دهند. ما واضح می‌توانیم لوگوی لژیون را در عقب ببینیم که بدون شک توسط ال‌ای‌دی روشن شده است.

ظاهرا پنل پشتی تقریبا به طور کامل از فلز ساخته شده است ولی مطمئن نیستیم. مجموعه دوربین سه‌گانه برآمده است و یک دست با زبان طراحی کلی گوشی قرار می‌گیرد. علاوه بر این، در کنار مجموعه دوربین می‌توانیم یک منفذ کوچک را ببینیم که عبارت «خنک» (cool) روی آن حک شده و نزدیک به آن تصویر یک فن است.

احتمالا این راه‌حل نوآوری خنک‌کنندگی لژیون لنوو است که برند چینی روی آن تاکید زیادی دارد. رقابت این گوشی در این بخش با گوشی جدید Red Magic 5G نوبیا باید جالب باشد که یک فن با سرعت چرخش فوق‌العاده بالا برای خنک کردن فعال دستگاه دارد.

شاید عبارت اسنپ‌دراگون ۸۵۵ باعث شود اخمهایتان در هم رود ولی بدون شک این تصویر یک نمونه اولیه است و احتمالا مشخصات این گوشی قبل از عرضه تغییر می‌کند. گرچه ظرفیت ۵۰۵۰ میلی‌آمپر ساعت پنل پشتی بیشتر باید باورپذیر باشد.

در کنار این گوشی یک اسلایدر سخت‌افزاری نوتیفیکیشن یا تاگل سریع برای نوعی حالت با عملکرد بالا و یک سری دکمه شانه‌ای برای گیمینگ را می‌بینیم. مهمتر از همه دو درگاه یواس‌بی C دیده می‌شود یکی در بالا و یکی سمت چپ تا بتوانید زمان بازی بدون این که کابل شارژ مزاحمتان باشد آن را شارژ کنید.

در نمای جلوی این گوشی هیچ بریدگی به چشم نمی‌خورد و حاشیه بالایی مجموعه حسگرهای همیشگی، دوربین جلو و بلندگوی مکالماتی را دارد که احتمالا نقش بلندگو را نیز ایفا می‌کند. حاشیه پایینی کمی ضخیم است ولی تضمینی برای محکم جا گرفتن گوشی در دست حین بازی است.

بی‌صبرانه منتظر ورود این هیولای جذاب به بازار گوشی‌های گیمینگ هستیم.

منبع: gsmarena.com