یکی از بهترین نکات مربوط به سرویس گوگل پلاس (که دیگر وجود ندارد) جامعه جذاب به اشتراک‌گذاری عکس در آن بود، محلی که افراد از نقاط مختلف می‌توانستند تصاویر خود را به اشتراک بگذارند و در مورد آن با سایرین بحث کنند.

قابلیت گفتگو با سایرین به سرویس گوگل فوتوز اضافه شد

تلاش گوگل برای موفقیت در عرصه شبکه‌های اجتماعی ممکن است به تاریخ پیوسته باشد ولی این شرکت راه‌های پیام‌رسانی افراد به یکدیگر را در بین سرویس‌های مختلف خود چند برابر کرده است. در همین راستا غول دنیای جستجو حالا قابلیت گفتگو را به سرویس Google Photos خود اضافه کرده است.

زمانی که در Google Photos تصاویر و ویدئوهای شخصی خود را به اشتراک می‌گذارید می‌توانید آن‌ها را در محیط وب یا خود اپلیکیشن به یک گفتگوی خصوصی اضافه کنید. همچنین می‌توانید تصاویر و ویدئوها را لایک کنید، برایشان نظر دهید و آن‌ها را در گالری خود ذخیره کنید.

Janvi Shah مدیر محصول گوگل فوتوز در وبلاگ گوگل نوشته است «هدف از طراحی این قابلیت جایگزین کردن گوگل فوتوز با اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی که استفاده می‌کنید نیست، ولی امیدواریم به اشتراک‌گذاری خاطرات با اعضای خانواده و دوستانتان را در گوگل فوتوز بهبود بخشد.»

تصاویر می‌توانند یک نقطه شروع عالی برای گفتگوها باشند، نکته‌ای که پلت‌فرم‌هایی مانند اینستاگرام به خوبی نشان دادند. قابلیت گفتگو در گوگل فوتوز از هفته آینده به نسخه‌های اندروید، iOS و تحت وب این سرویس اضافه می‌شود.

منبع: engadget.com

دیدگاه شما چیست؟

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید