کلیشه‌های متعددی در مورد دنیای فروش وجود دارد که یقینا قصد نداریم سر شما را با آن‌ها به درد بیاریم. سریعا به موضوع اصلی اشاره می‌کنیم: فروش و درآمد شریان زندگی تمامی کسب و کارها هستند. به عبارت ساده‌تر فروش بسیار مهم است.

فروش قابل توجه برای یک استارتاپ به معنای جذب سرمایه‌گذاری بیشتر و احتمالا فروش استارتاپ است، در یک شرکت عمومی بالا رفتن ارزش سهام آن و برای یک فرد پاداش‌های بزرگ است.

به پایان سال ۲۰۱۹ زمان زیادی نمانده است. قصد داریم در ادامه شما را با ۲۰ نقل قول انگیزشی در مورد فروش آشنا کنیم تا در شما انگیزه سخت‌کوشی تا انتهای سال و رسیدن به اهداف‌تان را به وجود آورند.

زیگ زیگلار «اگر فقط به سایر افراد کمک کنید به چیزی که می‌خواهند برسند، به تمام چیزهایی که می‌خواهید در زندگی می‌‎رسید.»
جیل کنرات «باید تمرکز خود را روی فروش کنار بگذارید و روی مشتریان بالقوه خود طوری کار کنید انگار شما را استخدام کردند.»

اوگ مندینو «همیشه بهترین تلاش خود را نشان دهید. نهالی که امروز می‌کارید، بعدا محصول خواهد داد.»

دیل کارنگی «در یک فرد دیگر میل به چیزی که می‌خواهد را تحریک کنید. کسی که این کار را می‌تواند انجام دهد کل جهان را در کنار خود دارد. او کسی است که زمان طی کردن یک مسیر تنها نیست.»

تونی رابینز «تعیین اهداف اولین گام در تبدیل نامرئی به مرئی است.»

آرون راس «برای مشتریان اصلا مهم نیست آیا موفق به فروش خواهید شد یا نه. آن‌ها برای بهبود کسب و کار شما اهمیت قائل می‌شوند.»

هنری فورد «نمی‌توانید با قصد انجام یک کار به شهرت برسید.»

توماس پین «هرچه یک مشکل سخت‌تر باشد، شکوه پیروزی بیشتر است.»

دیل کارنگی «اعمال بلندتر از کلمات سخن می‌گویند و یک خنده می‌گوید «تو را دوست دارم. به من احساس شادی می‌دهی. از دیدنت خوشحالم.»

دیل کارنگی «ما در مورد چیزی که می‌خواهیم صحبت می‌کنیم. این کار بچه‌گانه است. عجیب است. بدون شک شما به چیزی که می‌خواهید علاقه دارید. شما تا ابد به آن علاقه دارید. ولی هیچ‌کس دیگر این علاقه را ندارد. سایر افراد شبیه به شما هستند: ما به چیزی که می‌خواهیم علاقه داریم.»

عمر پریو (Omar Periu​) « موفقیت در فروش زمانی رخ می‌دهد که بتوانید روزانه از محدودیت‌های خود عبور کنید.»

دیل کارنگی «برای جذب علاقه باید اظهار علاقه‌مندی کنید.»

جفری گیتومر «فروشنده‌های بزرگ روابط را به وجود می‌آورند، کسانی که ارزش را فراهم می‌کنند و به مشتریان خود در برنده شدن کمک می‌کنند.»

جیل کونرات «من خوش‌شانس بودم چون هرگز بی خیال جستجو نشدم. آیا شما بیش از حد زود تلاش خود را متوقف می‌کنید؟ یا دوست دارید شانس را با یک میل به انتقام دنبال کنید؟»

ضرب‌المثل «هفت مرتبه زمین بخور و هشت مرتبه بلند شو.»

دیل کارنگی «از یک نفر در مورد خودش با او صحبت کنید تا ساعات‌ها به حرف‌هایتان گوش کند.»

آن لاندرس «فرصت‌ها معمولا به شکل سخت‌‎کوشی تغییر قیافه دادند، بنابراین اکثر افراد آن‌ها را نمی‌شناسند.»

وینستون چرچیل «موفقیت توانایی رفتن از یک شکست به شکست دیگری است بدون این که اشتیاق خود را به آن از دست بدهید.»

جورج ادیر «تمام چیزهایی که همیشه می‌خواستید در سوی دیگه سکه ترس قرار دارد.»

روی بارتل «اکثر افراد فکر می‌کنند «فروش» با «حرف زدن» فرقی ندارد. ولی کارآمدترین فروشنده‌ها می‌دانند که گوش دادن مهم‌ترین بخش از شغل آن‌ها است.»

جمع‌بندی

ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از نقل‌ قول‌ها از دیل کارنگی است. موفقیت من در بالا بردن سطح فروش و در آمد به دنبال خواندن کتاب او آیین دوست‌یابی (یا چطور دوست پیدا کنیم و روی افراد تاثیر بگذاریم) است. این کتاب به نظر من یک شاهکار است و تمامی افرادی که به دنبال فروش یک محصول هستند باید آن را بخوانند.

من آن را تا حالا ۱۵ مرتبه خوانده‌ام و به شما نیز همین پیشنهاد را می‌کنم.

منبع: inc.com

دیدگاه شما چیست؟

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید