روکیدا
فیلم و سینما

مارک والبرگ برای فیلم Uncharted انتخاب شد

انتخاب تیم بازیگری فیلم Uncharted ظاهرا در مراحل نهایی خود است گرچه بسیار کند پیش می‌رود. سایت Variety ادعا می‌کند مارک والبرگ در حال مذاکرات نهایی است تا نقش ویکتور سالی سالیوان را بر عهده بگیرد، شکارچی گنج کهنه‌کاری که نقش مربی نیتن درک را دارد.

مارک والبرگ برای فیلم Uncharted انتخاب می‌شود؟

انتخاب او برای افرادی که انتظار یک شخصیت پیرتر و اجتماعی‌تر را داشتند یک شوک خواهد بود ولی ظاهرا این فیلم داستانی متفاوت با بازی دارد و بنابراین نباید چندان از تعداد موهای خاکستری کمتر سالی تعجب کنیم.

علاوه بر این ظاهرا علت انتخاب این بازیگر به گذشته بر می‌گردد. ابتدا چندین سال قبل (سال ۲۰۰۷) والبرگ برای بازی در نقش خود دریک در نظر گرفته شده بود، یعنی زمانی که دیوید او. راسل قرار بود کارگردانی یک نسخه سینمایی‌ ساده‌تر با اقتباس از بازی Uncharted بسازد.

ظاهرا او هنوز دوست داشته است به نوعی در این فیلم نقش‌آفرینی کند و همین قضیه باعث حفظ حضور او در این پروژه با وجود گذشت زمان از آن موقع می‌شود.

هنوز تا آماده شدن این  فیلم زمان زیادی مانده است. برای شخصیت النا بازیگری انتخاب نشده است و همچنین جزئیات داستان یا تاریخ اکران آن مشخص نیست.

گرچه باید گفت با انتخاب تام هولاند به عنوان شخصیت دیک و تراویس نایت به عنوان کارگردان که او را با فیلم بامبلبی می‌شناسیم، مشخص است استودیو فیلمسازی PlayStation Productions و Sony Pictures می‌خواهند اولین همکاری‌‎شان قابل توجه و بزرگ باشد.

منبع: engadget.com

مطالب مرتبط

اپل ساخت سریال Severance به کارگردانی بن استیلر و بازیگری آدام اسکات را سفارش داد

محمد امین نعمتی

مدیر دیزنی در دفاع از مارول: “اسکورسیزی” و “کوپولا” اگر بخواهند می‌توانند انتقاد کنند

مهرناز شهریاری

دیدگاه شما چیست؟