هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ اولین خودرو هوشمند دارای Android Auto

کمپانی هیوندای کره طی سال های اخیر خود را به یکی از مطرح ترین کمپانی های خودروسازی جهان بدل نموده است و خودروهای هیوندای جز پرفروش ترین و خوش قیمت ترین خودروهای پیشرفته در جهان به شمار می روند . ( از شما خواهشمندیم با آرامش ، کشور ایران را استثنا فرض نمایید . )

کمپانی هیوندای همیشه سعی بر استفاده از تازه ترین تکنولوژی های روز در خودروهای خود دارد و در این راستا با بسیاری از غول های تکنولوژی جعان تعامل دارد .

Android Auto یک سیستم عامل از کمپانی گوگل برای خودروها می باشد .

خودروهای مجهز به سیستم عامل ، از این به بعد از سیستم عامل Android Auto برای هدایت و مدیریت خود استفاده خواهند نمود .

برای اولین بار و به صورت عرضه عمومی ، قرار هست خودرو سوناتا از کمپانی هیوندای اولین خودروی دارای سیستم عامل Android Auto باشد.

هیوندای سوناتا اولین خودروی دارای Android Auto

تکنولوژی Android Auto گوشی هوشمند شما را به داشبورد خودرو هوشمند شما وصل می کند و شما به اسانی می توانید فرمان های صوتی خد را به خودرو هوشمند خود ارائه نمایید .

می توانید توسط فرمان های صوتی موزیک را پخش یا قطع کنید ، صدا را کم و زیاد کنید ، پیغام های خود را بخوانید و حتی تماس های صوتی و تصویری هنگام رانندگی برقرار نمایید .هیوندای سوناتا اولین خودروی دارای Android Auto

در تابستان سال ۲۰۱۷ این ویژگی برای رانندگان هیوندای سوناتا در امریکای شمالی در دسترس خواهد بود و یک برنامه زمانی بدون جزئیات نیز برای ارائه این سیستم در بریتانیا ارائه شده است .

یکی از سخنگویان هیوندای اعلام نمود هنوز هیچ برنامه مشخص زمانی برای ارائه این سیستم به صورت جهانی در نظر گرفته نشده است .

هیوندای سوناتا اولین خودروی دارای Android Auto

برای راحتی هرچه بیشتر رانندگان خودرو سوناتا ۲۰۱۷ ، در امریکای شمالی و برتانیا ، سیستم عامل Android Auto به صورت خودکار بر روی خودروها اجرا می شود و نقشه های گوگل را مرتب بروز رسانی می نمایدو همه جستجوهای صوتی ، پیغام رسانی و تماس ها را نیز انجام خواهد داد و برنامه های مکان یابی اندروید همچون Spotify را نیز پشتیبانی می نماید .

۲ نظرات
  1. شیما می گوید

    این مطلب خیلی عالی بود

  2. […] ببینند. چند روز پیش در نمایش خودروی نیویورک هیوندای سوناتا اِن لاین (Hyundai Sonata N Line) در معرض نمایش قرار گرفت. علاوه بر […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.