روکیدا
موبایل و تبلت

دوربین گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس به خوبی Mi CC9 Pro شیائومی نیست!

روکیدا - دوربین گوشی آیفون 11 پرو مکس به خوبی Mi CC9 Pro شیائومی نیست! - آیفون, اپل, شیائومی, گوشی های هوشمند

سایت معتبر DxOMark جدیدترین نقد خود را در مورد دوربین دو گوشی آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس منتشر کرده است و چون هر دو از چیپست و دوربین‌های مشابه استفاده می‌کنند باید انتظار نتایج یکسانی را در بخش عکاسی و فیلمبرداری داشته باشیم.

این سایت به این دو گوشی امتیاز کلی ۱۱۷ را داده است تا در رتبه سوم در کنار سری گلکسی اس ۱۰ قرار گیرند. گرچه امتیاز آن‌ها چند عدد کمتر از گوشی میت ۳۰ پرو و گوشی جدیدا عرضه شده Mi CC9 Pro ( Mi Note 10) شیائومی است.

دوربین گوشی آیفون 11 پرو مکس به خوبی Mi CC9 Pro شیائومی نیست

همانطور که می‌توان انتظار  داشت، آیفون ۱۱ پرو تصاویر شارپ با میزان نوردهی دقیق، دامنه دینامیک عرض و رنگ‌های شفاف و دقیق می‌گیرد. علاوه بر این، دوربین فوق عریض این شرکت بابت ثبت تصاویر با جزئیات بالا، دامنه دینامیک وسیع و انحراف رنگ پایین تحسین شده است.

دوربین گوشی آیفون 11 پرو مکس به خوبی Mi CC9 Pro شیائومی نیست

متاسفانه، وجود نویز در تمامی شرایط نوردهی و کمبود جزئیات در تصاویر زوم در فاصله دور مانع شده است کارشناسان DxOMark امتیاز بالاتری به این گوشی دهند.

قدرت دوربین فیلمبرداری این گوشی نیز با دامنه دینامیک وسیع، جزئیات خوب و لرزشگیر موثر تصویر عالی است. نکات ضعف آن مشکلات تعادل سفید و شناسایی نادرست فرکانس سیگنال در بعضی از شرایط است. با این حال، یک امتیاز کلی ۱۰۲ برای دوربین فیلمبرداری باعث می‌شود پرچم‌دار جدید اپل در صنعت موبایل رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

سنسورهای هوش مصنوعی سونی چگونه آینده دوربین های موبایل را تغییر خواهند داد؟

محمد آقاپور

سامسونگ گلکسی A21s چه مشخصاتی دارد؟

محمد آقاپور

از آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟