روکیدا
موبایل و تبلت

گوشی وان‌پلاس ۸ پرو یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر ۱۲۰ هرتز خواهد داشت

روکیدا - گوشی وان‌پلاس 8 پرو یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر 120 هرتز خواهد داشت - گوشی های هوشمند

شرکت وان‌پلاس اردیبهشت‌ماه امسال گوشی وان پلاس ۷ پرو را با یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر ۹۰ هرتز معرفی کرد و سپس طی رویداد رونمایی از مدل ۷T در شهریورماه اعلام کرد که تمامی گوشی‎‌های آینده این شرکت مجهز به یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر ۹۰ هرتز خواهند بود.

به عبارت دیگر دو گوشی وان‌پلاس ۸ و ۸ پرو چنین نمایشگرهایی خواهند داشت. اما اگر بتوانیم به شایعات جدید استناد کنیم باید بگوییم وان‌پلاس ۸ پرو یک گام جلوتر برداشته و به جای پنل ۹۰ هرتز از ۱۲۰ هرتز استفاده خواهد کرد.

یکی از کاربران معتبر توئیتر با نام کاربری Max J. در این رسانه اجتماعی تصویری با عنوان «یک حرفه‌ای باش» منتشر کرده است. بسیاری از افراد تصور کردند او گوشی گلکسی اس ۱۱ را با یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر ۱۲۰ هرتز تبلیغ می‌کند ولی او برای شفاف‌سازی موضوع بعدا اعلام کرد که در واقع به یک محصول شرکت وان‌پلاس یعنی وان‌پلاس اشاره می‌کند.

گوشی وان‌پلاس 8 پرو یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر 120 هرتز خواهد داشت

اگر این گفته صحت داشته باشد این اولین گوشی هوشمند شرکت چینی با چنین نمایشگری خواهد بود چون بعید است مدل معمولی وان‌پلاس ۸ را مجهز به این پنل نمایش کند.

هنوز چندین ماه با رونمایی از وان‌پلاس ۸ و برادر حرفه‌ای آن فاصله داریم ولی اولین تصاویر آن‌ها ماه گذشته منتشر شدند.

گوشی وان‌پلاس 8 پرو یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر 120 هرتز خواهد داشت گوشی وان‌پلاس 8 پرو یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر 120 هرتز خواهد داشت

این دو گوشی هوشمند ظاهر یکسان و نمایشگرهای حفره‌ای شکل دارند ولی وان‌پلاس ۸ در عقب ۳ دوربین و مدل پرو ۴ دوربین خواهد داشت.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

سنسورهای هوش مصنوعی سونی چگونه آینده دوربین های موبایل را تغییر خواهند داد؟

محمد آقاپور

سامسونگ گلکسی A21s چه مشخصاتی دارد؟

محمد آقاپور

از آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟