زندگی مدیریت و موفقیت در کسب و کار

بهترین روش‌های افزایش درآمد و مدریریت سرمایه در طول زندگی از زبان مردم

مدیریت سرمایه

خوانندگان وب‌سایت Lifehacker، هر ایده‌ای از اصلاح مو گرفته تا خرید عمده و همچنین، تفکراتی را برای مدیریت سرمایه و درست خرج کردن نیز، با سایرین به اشتراک گذاشته اند.

برخی از این گفته‌ها را برای شما آورده‌ایم:

Smaced مبلغ تخفیفی که هنگام خرید گرفته بود را پس انداز کرد

اگر یک کالای ۸۰۰دلاری را ۷۵۰ دلار بخرم، آن ۵۰ دلار را در بانک سپرده گذاری می‌کنم. اگر آن ۵۰دلار را در حسابم نگه می‌داشتم به سرعت آن را خرج میکردم. به همین دلیل آن را در بانک گذاشتم. ترفند این کار این است که حتی مبالغ ناچیز را هم نادیده نگیرید؛ خرید هفتگی معمولا ۱۰۰دلار هزینه در بردارد اگر ۹۰دلار هزینه کردید، ۱۰دلار پس انداز کنید. قطره،قطره جمع گردد؛ وانگهی دریا شود.

مدیریت سرمایه

Remy به ما یادآوری می‌کند که درآمدهایمان محدود است

تغییر دیدگاه، بزرگترین ترفند من است. شاید تغییر عقیده به طور طبیعی با کهولت سن (و این احساس که شما از رده خارج می‌شوید) به وجود بیاید، اما درک این که منبع پول محدود است و در طول زندگی مقدار مشخصی درآمد خواهیم داشت که تمام مخارج ما از آن تامین می‌شود، برای من دگرگون‌کننده است.

همیشه حس میکردم می‌توانم ولخرجی کنم و بعدا با درآمد بیشتر جبران کنم. اما این رویکرد نادرستی است. من در مسیر شغلی خود، مقدار مشخصی درآمد خواهم داشت حتی اگر مبلغ آن را ندانم.

زمانی که این موضوع را قبول کردید، مشخص می‌شود که نمی‌توانید پول اضافی به دست آورید. چراکه هزینه‌های حال حاضرتان از مجموع درآمدی که قرار است در کل زندگی کسب کنید، کسر می‌شود.

تنها راه برای بدست آوردن، پس انداز کردن است. و این موضوع باعث می‌شود قبل از خرج کردن کمی فکر کنیم. این تغییرات، گامی بزرگ به سمت مدیریت درست سرمایه می‌باشد.

 

منبع: lifehacker.com

مطالب مرتبط

چطور بدانید کارمندان خود را می‌ترسانید و جلوی آن را بگیرید؟

محمد امین نعمتی

بهترین روش‌ها برای تقویت روحیه و تعهد شغلی در محل کار کدامند؟

محمد آقاپور

چطور فروش آنلاین فروشگاه اینترنتی را افزایش دهیم؟

محمد آقاپور

راهکارهای حرفه‌ای برای افزایش فروش آنلاین چیست؟

محمد آقاپور

چگونه می‌توانید در یک بازار رقابتی، کسب و کار خود را متمایز کنید؟

محمد آقاپور

مهم‌ترین نکاتی که باید در یک استارت آپ رعایت شود چیست؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟