روکیدا
موبایل و تبلت

گوشی تاشو بعدی سامسونگ طراحی شبیه به صدف خواهد داشت

روکیدا - گوشی تاشو بعدی سامسونگ طراحی شبیه به صدف خواهد داشت - سامسونگ, نقد و بررسی گوشی موبایل, گوشی های هوشمند

از زمان حضور گلکسی فولد در بازار چند ماهی می‌گذرد، البته پس از رفع مشکلاتی که در ابتدا داشت و سپس سامسونگ با تغییرات آن را مجددا عرضه کرد.

ظاهرا این غول کره‌ای قصد دارد یک مدل کوچک‌تر را برای نسل بعدی این گوشی آماده کند. در حالی که گلکسی فولد در حال حاضر به شکل یک تبلت باز می‌شود، گوشی تاشو بعدی سامسونگ احتمالا طراحی شبیه به صدف خواهد داشت تا شبیه به یک گوشی هوشمند از تا خارج شود.

ویدئوی رسمی در کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ پخش شد که این شرکت در آن نشان می‌دهد در حال بررسی ساخت یک گوشی تاشو با اندازه جدید است تا خاطرات کاربران قدیمی خود را زنده کند، یعنی خاطرات گوشی‌های تاشو شبیه به صدف.

روکیدا - گوشی تاشو بعدی سامسونگ طراحی شبیه به صدف خواهد داشت - سامسونگ, نقد و بررسی گوشی موبایل, گوشی های هوشمند

زمانی که این گوشی‌ها در اوج خود قرار داشتند، سری RAZR موتورولا و نسل‌های بعدی آن کولاک کردند. آیا تولد مجدد این گوشی‌ها در عصر سرشار از گوشی‌های لمسی موفق خواهد بود؟

ظاهرا سامسونگ و موتورولا نظر مثبتی دارند چون موتورولا قصد دارد در ۱۳ نوامبر (۲۳ آبان‌ماه) از اولین گوشی تاشو صدفی دنیا رونمایی کند.

انتخاب سامسونگ برای استفاده از فناوری دوربین حفره‌ای برای نمایشگرهای تاشو‌ باعث آزادسازی فضای بیشتری شده است تا ظاهر گوشی یک‌‎دست‌تر باشد.

مشخص نیست گوشی تاشو بعدی سامسونگ یک نمایشگر خارجی خواهد داشت یا نه.

در ماه آگوست پتنتی از این شرکت به بیرون درز کرد که از وجود چنین گوشی خبر داد و سپس در ماه سپتامبر سایت بلومبرگ گزارشی مبنی بر این منتشر کرد که چنین محصولی در مرحله توسعه قرار دارد.

نمایشگر این گوشی در حالت باز شدن ۶.۷ اینچ خواهد بود و خود گوشی در مقایسه با گلکسی فولد باریک‌تر است. همچنین قیمت آن ظاهرا کمتر خواهد بود.

از گوشی تاشو بعدی سامسونگ احتمالا در نمایشگاه جهانی موبایل ۲۰۲۰ در ماه فوریه در بارسلونا رونمایی خواهد شد، البته اگر سامسونگ مانند امسال این زمان را برای معرفی گوشی تاشو خود در نظر بگیرد.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

سنسورهای هوش مصنوعی سونی چگونه آینده دوربین های موبایل را تغییر خواهند داد؟

محمد آقاپور

سامسونگ گلکسی A21s چه مشخصاتی دارد؟

محمد آقاپور

از آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟