میزان فروش گوشی‌های Pixel 4 از Pixel 3 بیشتر خواهد بود

منابع اطلاعاتی زنجیره تامین تایوان پیش‌بینی می‌کنند میزان فروش گوشی‌های Pixel 4 از Pixel 3 بیشتر باشد.

منابع اطلاعاتی زنجیره تامین تایوان پیش‌بینی می‌کنند دو گوشی جدید Pixel 4 در مقایسه با نسل‌های قبلی خود فروش به مراتب بالاتر خواهند داشت. دو نسل ابتدایی این گوشی‌ها یعنی Pixel و Pixel 2 نزدیک به ۲ تا ۳ میلیون دستگاه فروش داشتند که این مقدار در نسل بعدی به عدد قابل توجه ۱۲ میلیون رسید.

پیش‌بینی می‌شود دو گوشی Pixel 4 و Pixel 4 XL با شکستن این رکورد در سطح جهان ۱۲ تا ۱۴ میلیون دستگاه فروش داشته باشند. گوگل برای بالا بردن میزان فروش گوشی‌های خود تکیه به همکاری با اپراتورهای مختلف دارد ولی به گفته کارشناسان روابط نه چندان قدرتمند این غول دنیای جستجو با فروشنده‌ها (آنلاین و همچنین فیزیکی) روی فروش این گوشی‌ها تاثیر منفی خواهد گذاشت.

میزان فروش گوشی‌های Pixel 4 از Pixel 3 بیشتر خواهد بود - میزان فروش گوشی‌های Pixel 4 از Pixel 3 بیشتر خواهد بود - گوگل, گوشی های هوشمند

پیش‌بینی‌های مربوط به میزان تقاضای نسبتا بالا برای گوشی‌های Pixel 4 باعث شده است تحلیل‌گران بازار باور داشته باشند FIH Mobile در فصل آخر سال جاری میلادی شاهد افزایش فروش خود باشد. این شرکت در هنگ‌کنگ مستقر است و یکی از زیربخش‌های فاکس‌کان به شمار می‌رود.

قبلا FIH تمامی گوشی‌های هوشمند و اسپیکرهای هوشمند گوگل را در کارخانه خود در شهر شنژن چین می‌ساخت. گرچه، خط تولید آن‌ها به ویتنام انتقال داده شده است که تا حدی به علت جنگ تجاری بین چین و آمریکا است.

لازم به ذکر است FIH Mobile وظیفه ساخت تمامی گوشی‌های جدید گوگل را ندارد و بخش دیگری از آن‌ها توسط شرکت Compal Electronics ساخته می‌شوند.

منبع: gsmarena.com