روکیدا
بازی ها و سرگرمی

لیگ آف لجندز وایلد ریفت ( League of Legends: Wild Rift) برای موبایل و کنسول

لیگ آف لجندز وایلد ریفت

شرکت ریوت گیمز (Riot Games) به‌زودی نسخه لیگ آف لجندز وایلد ریفت (League of Legends Wold Rift) را برای اندروید، آی او اس و کنسول‌های مختلف در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد کرد. لیگ افسانه ها همراه با چند بازی دیگر برای موبایل و کنسول عرضه می‌شود.

از اوایل امسال ریوت گیمز تصمیم گرفت مخاطبان بازی لیگ آفسانه ها را گسترش دهد و خبرها حاکی از آن است که این کار با موفقیت انجام گرفته است. انتشار وایلد ریوت بیشتر از حد معمول طول کشید و علت اصلی آن، همین چند پلتفرمی بودن آن است. ریوت گیمز ترجیح داد تمام بازی لیگ آف لجندز را مجدداً بازسازی کند تا نسخه درست و تمیز و مناسب برای تمام دستگاه‌هایی که قرار است به‌زودی بر روی آن‌ها اجرا شود، ارائه کند.

بازی لیگ آف لجندز یک بازی چند نفره آنلاین سبک میدان نبرد است. نسخه موبایلی جدید این بازی مبارزات سریع‌تر، dual-stick، طراحی کنترل راحت با شصت و ویژگی‌های دیگری دارد که انجام بازی را بر روی موبایل بسیار ساده می‌کند.

لیگ آف لجندز جدید از همان عناصر قدیمی ولی به‌صورت جدید استفاده کرده است. نقشه همچنان ۵ مقابل ۵ است. والد ریفت همچنین ۴۰ کاراکتر از نسخه اصلی لیگ قهرمانان دارد که تعدادی کاراکتر جدید هم به آن اضافه می‌شود.

نسخه جدید بازی league of legends سال آینده عرضه می‌شود و دانلود بازی آن هم رایگان خواهد بود. توسعه دهنده‌های این بازی تضمین داده‌اند که حتی بدون نیاز به پرداخت یک تومان می‌شود تمام قهرمان‌ها را به دست آورد. در نتیجه ظاهراً به هیچ وجه لازم نیست برای چیزی پولی بپردازید.

نسخه‌های آلفا و بتا همین ماه عرضه می‌شوند. اولین نفراتی که به آن دسترسی خواهند داشت، چینی‌ها هستند.

منبع: engadget

مطالب مرتبط

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

اساسینز کرید والهالا بر روی PS5: زمان اتفاقات بازی، گیم پلی، تاریخ عرضه و هر آن چه لازم است بدانید

محمد آقاپور

ساخت نسخه دوم بازی The Last of Us به پایان رسید: اما چه زمانی عرضه خواهد شد؟

محمد آقاپور

بهترین بازی های ایکس باکس وان ۲۰۲۰

محمد آقاپور

بهترین بازی های آیفون ۲۰۲۰: معرفی ۲۲ عنوان برتر

محمد امین نعمتی

چه رازی پشت عدد ۶۶۶ نهفته است؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟