روکیدا
موبایل و تبلت

تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند

روکیدا - تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند - گوشی های هوشمند, گوگل

طی ماه‌ گذشته حجم بالایی از اخبار روکیدا به گوشی Pixel 4 گوگل اختصاص داده شده است و حالا گوگل نیز پیش از رونمایی رسمی از این پرچم‌دار کمپین تبلیغاتی آن راه شروع کرده است.

لودهنده معروف توئیتری ایوان بلس تعدادی تصاویر رسمی رسانه‌ای منتشر کرده است که گوشی Pixel 4 را به رنگ سیاه و سفید نشان می‌دهد و سیستم ژست‌های حرکتی Motion Sense و قابلیت جدید باز کردن گوشی با اسکن سه بعدی چهره را تبلیغ می‌کنند.

تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند

دو تصویر اول به ما کاربرانی را نشان می‌دهد که ظاهرا از قابلیت جدید باز کردن گوشی با اسکن چهره استفاده می‌کنند. گوشی Pixel 4 برای شناسایی دقیق‌تر چهره یک سیستم شناسایی چهره کاملا جدید با استفاده از دوربین مادون قرمز، پرتوافکن (flood illuminator) و یک پروژکتور نقطه‌ای دارد.

دو تصویر دیگر قابلیت جدید Motion Sense و رابط کاربری اپلیکیشن دوربین را به تصویر می‌کشند. کاربر ظاهرا با تکان دادن دست خود در جلوی نمایشگر در اپلیکیشن موزیک یک آهنگ را رد می‌کند.

تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند

تیم پروژه سالی گوگل در طول ۴ سال گذشته در حال توسعه یک حسگر جدید بوده‌اند و این حسگر یکی از بزرگترین تغییرات سری جدید گوشی‌های پیکسل ۴ گوگل است.

کاربران بدون نیاز به تعامل فیزیکی با نمایشگر گوشی خواهند توانست کارهایی مانند کنترل پخش رسانه، بی صدا کردن تماس‌های تلفنی و موارد متعدد دیگر را انجام دهند.

رویداد ۱۵ اکتبر گوگل جدا از رونمایی از دو گوشی Pixel 4 و ۴ XL میزبان دستیار هوشمند جدید نست و یک کروم‌بوک جدید به اسم PixelBook Go خواهد بود.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

سنسورهای هوش مصنوعی سونی چگونه آینده دوربین های موبایل را تغییر خواهند داد؟

محمد آقاپور

سامسونگ گلکسی A21s چه مشخصاتی دارد؟

محمد آقاپور

از آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟