مروری مختصر بر Google Home ، دستیار شخصی در اتاق های منزل !

دستیار شخصی گوکل یا همان Google Home یکی از پر سر و صداترین خبرهایی بود که در کنفرانس I/O گوگل نزدیک به یک سال گذشته منتشر شد .

گوگل از دیدگاه هوش مصنوعی برای دستیار خودش یعنی Google Home سنگ تمام گذاشته و به طور واقعی سیری اپل را به چالش کشیده است .

هم اکنون دستیار گوگل Google Home می تواند اطلاعات بیشتری را پردازش کند و پاسخ هایی بسیار هوشمندانه تر به شما تحویل می دهد .

گوگل این بار با عرضه Google Home ، هنگامی که گوشی هوشمند شما در جیبتان است و در یکی از اتاق های منزل روی مبل لم داده و در حال استراحت هستید به شما خدمات و سرویس می دهد !

مروری مختصر بر Google Home ، دستیار شخصی در اتاق های منزل !

کافی هست Google Home را صدا یزنید و با دستیار مخصوص صحبت کنید ، هر اطلاعاتی که می خواهید را بپرسید و از پاسخ های هوشمندانه و کامل لذت ببرید !

قیمتی که برای Google Home تعیین شده در آمازون حدود ۱۲۹ دلار می باشد و با اینکه گوگل تمام تلاش خود را برای هوشمندی کامل به کار گرفته ، هنوز تجربه وف قالعاده هیجان انگیزی که انتظار داریم را ارائه نمی دهد و گوگل قول داده با استفاده بیشتر و بیشتر بر هوشمندی دستیار Google Home افزوده خواهد شد .

همچنین گوکل در حال مطالعه و تحقیق جهت ایجاد پیوندهایی دقیق تر و عمیق تر بین اپلیکیشن Google Home نصب شده روی تلفن همراه شما و علایق شما ، سبک زندگی شما و همچنین اطلاعاتی که احتمالا قرار هست از Google Home بپرسید ، هست که سبب افزایش کیفیت خدمات Google Home برای شما خواهد شد

۲ نظرات
  1. سهراب می گوید

    خیلی خوب بود

  2. سمانه می گوید

    فوق العادست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.