روکیدا
موبایل و تبلت

سامسونگ با انتشار ویدئویی از کاربران گلکسی فولد می‌‎خواهد در مراقبت از آن فوق‌العاده دقت کنند

روکیدا - سامسونگ با انتشار ویدئویی از کاربران گلکسی فولد می‌‎خواهد در مراقبت از آن فوق‌العاده دقت کنند - سامسونگ, گوشی های هوشمند

گوشی گلکسی فولد سامسونگ پس از یک عرضه ابتدایی نه چندان جالب در نهایت در ابتدای ماه جاری میلادی وارد بازار شد. اولین گوشی تاشو سامسونگ در حال حاضر در اختیار بازار کره جنوبی و چند کشور منتخب اروپا قرار گرفته است و این شرکت با انتشار کلیپی به کاربران یادآوری می‌کند باید در مراقبت از گوشی تاشو جدید خود فوق‌العاده دقت و احتیاط کنند.

این ویدئو به تمامی عناصر اصلی طراحی مانند نمایشگر پلیمری با ساخت ویژه و مکانیسم پیچیده لولا اشاره می‌کند. سامسونگ به بینندگان تاکید می‌کنند روی نمایشگر فشار بیش از حد وارد نکنند چون به نسبت انواع سنتی شیشه‌ای بیشتر مستعد به آسیب است.

هشدار دیگر در مورد دور نگه داشتن اشیاء فلزی از گوشی است چون می‌توانند در عملکرد آهنرباهایی که آن را تاشده نگه می‌دارند تداخل ایجاد کند.

روکیدا - سامسونگ با انتشار ویدئویی از کاربران گلکسی فولد می‌‎خواهد در مراقبت از آن فوق‌العاده دقت کنند - سامسونگ, گوشی های هوشمند

گوشی گلکسی فولد به علت طبیعت طراحی که دارد مجهز به هیچ نوع گواهینامه IP نیست و سامسونگ هشدار می‌دهد آن را از هر گونه مایعات و گرد و غباری دور نگه دارید. این ویدئو با این یادآوری در مورد سرویس Galaxy Fold Premier تمام می‌شود که کاربران گلکسی فولد توسط آن می‌توانند با کارشناسان سامسونگ مستقیما ارتباط برقرار کنند تا به هرگونه سوال یا مشکل آن‌ها پاسخ داده شود.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

سنسورهای هوش مصنوعی سونی چگونه آینده دوربین های موبایل را تغییر خواهند داد؟

محمد آقاپور

سامسونگ گلکسی A21s چه مشخصاتی دارد؟

محمد آقاپور

از آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟