روکیدا
موبایل و تبلت پیشنهاد سردبیر گجت ها

تبلیغ گوشی Pixel 4 تمرکز این گوشی را روی ژست‎‌های حرکتی بدون لمس و گوگل اسیستنت را نشان می‌دهد

تبلیغی از گوشی Pixel 4 گوگل به بیرون درز کرده است که مفهوم گوشی طراحی شده به شیوه گوگل را نشان می‌دهد. ظاهرا گوگل دوست ندارد کاربر برای استفاده از این گوشی آن را لمس کند، تایید این ادعا استفاده پرچم‎‌دار جدید این شرکت از ژست‌های حرکتی بدون دست پروژه سالی و فرمان‌های صوتی بهتر ‎‌شده گوگل اسیستنت است.

این قابلیت‌ها مربوط به نیمه ابتدایی این تبلیغ هستند.

نیمه دوم این تبلیغ در مورد دوربین این گوشی است که توسط آن می‌توانید دوربین دوگانه جدید در پنل پشتی را ببینید ولی جالب است این تبلیغ به عملکرد دوربین در محیط کم نور توجه می‌کند که گوگل چند سال قبل در مقایسه با رقبا در این بخش به بهترین شکل ممکن خودنمایی کرد.

در این تبلیغ اشاره‌ای به دوربین جدید تله‌فوتو و همچنین نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر ۹۰ هرتز نشده است. در حالی که انتظار می‎رود پرچم‌دارهای گوگل امسال از این دو قابلیت مهم بهره‎‌‌مند باشند تا در مقایسه با سایرین قدرت رقابت بیشتری به دست آورند.

همچنین اگر به این تبلیغ توجه کنید مدل سفیدرنگ Pixel 4 حواشی مشکی دارد. چنین طراحی در تصاویری که قبلا به بیرون درز کرده بود دیده نمی‌شد. این طراحی را در کنار رنگ مشکی مجموعه دوربین عقب قرار دهید تا طراحی به رنگ پاندا مدل سال قبل تداعی شود.

در هر صورت، گوگل در گذشته قابلیت Motion Sense یا همان ژست‌های حرکتی بدون لمس فعال شده توسط رادار سالی و همچنین شناسایی بهتر چهره توسط اسکنر نوری سه بعدی این گوشی را تبلیغ کرده بود. اما در رابطه با گوگل اسیستنت باید بگوییم، وجود حالتی به اسم Ambient Mode قابلیت‌هایی مانند یک اسپیکر هوشمند را فعال خواهد کرد.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

در تقابل غول‌های جدید شیائومی کدام یک را انتخاب می‌کنید؟

محمد امین نعمتی

تصویر زنده وان‌پلاس ۸ پرو منتشر شد

محمد امین نعمتی

آیا دوربین گوشی OnePlus 7T Pro در حد گلکسی اس ۱۰ است؟

محمد امین نعمتی

آلفابت برنامه ساخت بادبادک‌های تولید انرژی را کنار گذاشت

محمد امین نعمتی

سامسونگ نمایشگر شیشه‌ای تاشو خود را به سایر شرکت‌ها خواهد فروخت

محمد امین نعمتی

جیمیل برای پیدا کردن راحت‌تر ایمیل‌ها چه تغییری خواهد کرد؟

محمد امین نعمتی

۱ دیدگاه

گوگل 1.1 میلیارد یورو در فرانسه جریمه شد - روکیدا دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ at ۱۶:۴۸

[…] سال از شروع تحقیقات در مورد عملکرد گوگل در فرانسه می‌گذرد. حالا رأی نهایی صادر شده. دادگاه […]

پاسخ

دیدگاه شما چیست؟