روکیدا
زندگی موبایل و تبلت نرم افزار و اپلیکیشن پیشنهاد سردبیر

اینستاگرام چگونه می‌تواند به شما در کنترل اسپم پیام‌های دایرکت کمک کند؟

اینستاگرام

طی ابداع جدید جین مانچون وونگ (Jane Manchun Wong)، مهندس نرم‌افزار، اینستاگرام در حال توسعه یک ویژگی جدید است که با کمک آن می‌توانید تعیین کنید که چه کسی می‌تواند به شما پیام بدهد. یکی از آپشن‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید، این است که تنها فالوورهای شما قادر به ارسال پیام به شما خواهند بود. روبات‌های اسپم سراسر اینستاگرام را فراگرفته‌اند و در زیر پست‌ها، کامنت‌های ناخوشایند گذاشته و گاهاً به دایرکت شخص نیز پیام ارسال می‌کنند. با استفاده از این ویژگی جدید، حتی اگر اکانت شما پابلیک (عمومی) هم باشد، قادر خواهید بود که این روبات‌ها و کسانی که با استفاده از آنها به آزار و اذیت می‌پردازند را، از پروفایل خود دور نگه دارید.

اینستاگرام

البته در حال حاضر نیز پیام کسانی که جزو فالورهای شما نیستند، به صورت یک درخواست نمایش داده می‌شود که می‌توانید آن را نادیده بگیرید. اما این ویژگی به طور کلی اجازه ارسال پیام را به آنها نمی‌دهد. براساس اسکرین شاتی که جین مانچون وونگ در توئیتر خود گذاشته است، این آپشن با نام Massaging در تنظیمات حریم خصوصی پروفایل شما قرار گرفته است. در این تنظیمات جدید حتی می‌توانید تعیین کنید که چه کسی قادر است شما را به یک گروه دعوت کند.

این فقط چیزی است که اینستاگرام در تلاش برای اجرای آن است و همیشه تمام ویژگی‌های تجربی و آنچه که گفته می‌شود، منتشر نمی‌شود. طبق گفته جین، اگر به گزینه Creator Account اینستاگرام دسترسی دارید، به منظور خصوصی‌سازی پیام‌ها، می‌توانید آن را فعال کنید. اولین دسترسی به Creator Account در اختیار اینفلوئنسرهای اینستاگرام قرار می‌گیرد؛ البته طبق گفته پشتیبانی، این ویژگی به آهستگی در اختیار عموم کاربران نیز، قرار خواهد گرفت.

 

منبع: www.engadget.com

مطالب مرتبط

جدیدترین فیلتر واقعیت افزوده اسنپ‌چت چه قابلیتی دارد؟

محمد امین نعمتی

چطور برند خود را در صفحه اکسپلورر اینستاگرام قرار دهید؟

محمد امین نعمتی

از جدیدترین قابلیت اینستاگرام چه اطلاعاتی دارید؟

محمد امین نعمتی

تصمیم جدید اینستاگرام برای دکمه IGTV چیست؟

محمد امین نعمتی

ابزار بومرنگ در اینستاگرام چه قابلیت هایی دارد؟

محمد آقاپور

به‌روزرسانی جدید اینستاگرام چه تغییر خوبی به همراه دارد؟

محمد امین نعمتی

۱ دیدگاه

جدیدترین کالاهای برندهای تجاری در اینستاگرام - روکیدا یکشنبه , ۱۴ مهر ۱۳۹۸ at ۲۰:۳۱

[…] از آن به قسمت تنظیمات مراجعه و آن را فعال کرد. مدیران اینستاگرام برای افزایش رضایت همه کاربران و جلوگیری از کاهش تعداد […]

پاسخ

دیدگاه شما چیست؟