روکیدا
عمومی

تصاویر یک گوشی هوشمند موتورولا با دوربین پاپ‎ آپ به بیرون درز کرد

موتورلا در گذشته گوشی‎های هوشمندی مانند One Vision و One Action را با نمایشگرهای حفره‎ای وارد بازار کرده است. اما منابع اطلاعاتی می‎گویند این شرکت همچنین در حال ساخت یک گوشی هوشمند با نمایشگر بدون بریدگی است.

هفته گذشته رندرهایی از یک گوشی ناشناس موتورولا با یک نمایشگر بدون بریدگی منتشر شد و حالا تصاویر زنده‎ای از احتمالا دستگاه مورد نظر به بیرون درز کرده است.

یکی از این تصاویر نشان می‎دهد این گوشی هوشمند یک دوربین پاپ‎آپ خواهد داشت که از سمت راست حاشیه بالای نمایشگر بیرون می‎آید و تصویر دیگر که حواشی کوچکی را در قسمت بالا و طرفین نشان می‎دهد، مشخص می‎کند این گوشی هوشمند از نسخه اندروید سفارشی شده موتورولا به جای نسخه خام اندروید استفاده خواهد کرد.

به عبارت دیگر این گوشی هوشمند بخشی از طرح اندروید وان نخواهد بود و در نام آن «Motorola One» استفاده نمی‎شود، ولی از طرفی این شرکت گوشی One Zoom را روز گذشته معرفی کرد که یک دستگاه متعلق به طرح اندروید وان نیست.

جزئیات مربوط به این گوشی هوشمند با نمایشگر بدون بریدگی موتورولا اندک است ولی احتمالا طی هفته‎ها یا ماه‎های آینده اخبار بیشتری از آن خواهیم شنید.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

آیا بیل گیتس اولین قایق تفریحی با سوخت هیدروژنی را خریده است؟

محمد امین نعمتی

بررسی کامل گوشی Galaxy Z Flip سامسونگ

محمد امین نعمتی

چرا کشورها از تحریم های اقتصادی استفاده می کنند؟

محمد آقاپور

تصویر زنده گوشی گلکسی اس ۲۰ پلاس ۵G به بیرون درز کرد

محمد امین نعمتی

آیا علت انقراض ماموت‌ها مشخص می‌شود؟

محمد امین نعمتی

فیس‌بوک با خرید استارتاپ Scape Technologies چه اهدافی دارد؟

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟