به گزارش روکیدا، پرشیاخودرو در ادامه توسعه فعالیت‌های خود در زمینه برند‌های ب‌ام‌و و مینی، نخستین شعبه «پرشیاخودرو بوتیک» را افتتاح کرد.

شرکت پرشیا خودرو که فروش و خدمات پس از فروش برند‌های ب‌ام‌و و مینی را در ایران بر عهده دارد، به دنبال برنامه‌های خود برای توسعه کسب و کار و ارتقای جایگاه دو برند اصلی و مطرح اروپایی در بازار ایران، نخستین شعبه «پرشیاخودرو بوتیک» را در نمایندگی ۲۰۲ واقع در سعادت‌آباد تهران افتتاح کرد.

«پرشیاخودرو بوتیک» مجموعه‌ای از امکاناتی است که مالکان و علاقه‌مندان برند‌های ب‌ام‌و و مینی برای خود و خودروهایشان به آن نیاز دارند و در طراحی آن تلاش شده همه امکانات در زیر یک سقف در اختیار این علاقه‌مندان برند‌های ب‌ام‌و و مینی قرار گیرد.

«پرشیاخودرو بوتیک» محلی برای مشتاقان و علاقه‌مندان خودرو به‌ویژه ب‌ام‌و و مینی است تا در یک محیط دوستانه و در فضایی اختصاصی، زمانی را در کنار یکدیگر بگذرانند.

ارائه اکسسوری‌های اصلی ب‌ام‌و و مینی، ارائه رینگ و لاستیک‌های استاندارد و موردتایید برند آلمانی و ارائه سرویس تیونینگ بخشی از امکاناتی است که در «پرشیاخودرو بوتیک» در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

علاوه بر این امکانات پذیرایی VIP از تمامی حاضران در «پرشیاخودرو بوتیک» نیز فراهم شده است.

دیدگاه شما چیست؟

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید