روکیدا
نرم افزار و اپلیکیشن پیشنهاد سردبیر

پیام‌رسان جدید اینستاگرام به نام Threads با قابلیت آپدیت خودکار برای دوستان نزدیک

پیام‌رسان برای اینستاگرام

گزارش‌ها حاکی از آن است که فیسبوک در حال کار بر روی ساخت یک اپلیکیشن مستقل پیام‌رسان برای اینستاگرام است. طبق گزارش وب‌سایت The Verge، این اپلیکیشن که Threads نام دارد، بسیاری از ویژگی‌های محبوب اسنپ‌چت را تقلید می‌کند. این برنامه جدید برای استفاده از “لیست دوستان نزدیک” (Close Friends) شما در اینستاگرام طراحی شده‌است و به کاربران اجازه می‌دهد تا جزئیاتی مانند موقعیت مکانی و عمر باتری را، به اشتراک بگذارند. همچنین کاربران مجموعه‌ای کامل از ابزارهای خلاقانه اینستاگرام از جمله پیام‌های متنی، تصویری و ویدئویی را در اختیار دارند.

پیام‌رسان برای اینستاگرام

این غول رسانه‌ی اجتماعی در تکاپوی ایجاد یک برنامه مستقل و جدید پیام‌رسانی برای اینستاگرام است. اپلیکیشن دایرکت اینستاگرام در ماه می متوقف شد. به نظر می‌رسد که Threads، حاصل تلاش فیسبوک برای ادغام بهترین‌های اینستاگرام و اسنپ‌چت در یک قالب باشد. درست مانند اسنپ‌چت، Threads به شما این امکان را می‌دهد که به طور خودکار به‌روز رسانی‌های خود را به فهرست دوستان خود ارسال کنید.  به اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در رسانه‌های اجتماعی، مزایا و معایب خود را داشته‌است، اما به نظر می‌رسد که این محبوبیت در حال بازگشت است. اسنپ‌چت در اوایل سال جاری از «اسنپ مپ» پرده‌برداری کرد؛ یک ویژگی جدید که به کاربران این امکان می‌دهد تا موقعیت مکانی دوستانشان را مشاهده کنند.

به منظور جلوگیری از افتادن اتفاقی مشابه با دایرکت اینستاگرام برای Threads، احتمالا نیاز است که فراتر از یک برنامه پیام‌رسان باشد. تعدادی از ویژگی‌های جدید و موارد مورد علاقه قدیمی (همراه با دسترسی به لیستی از دوستان نزدیک) می‌تواند به بقای Threads در این عرصه، کمک کند.

 

منبع: www.engadget.com

مطالب مرتبط

جدیدترین فیلتر واقعیت افزوده اسنپ‌چت چه قابلیتی دارد؟

محمد امین نعمتی

چطور برند خود را در صفحه اکسپلورر اینستاگرام قرار دهید؟

محمد امین نعمتی

از جدیدترین قابلیت اینستاگرام چه اطلاعاتی دارید؟

محمد امین نعمتی

تصمیم جدید اینستاگرام برای دکمه IGTV چیست؟

محمد امین نعمتی

ابزار بومرنگ در اینستاگرام چه قابلیت هایی دارد؟

محمد آقاپور

به‌روزرسانی جدید اینستاگرام چه تغییر خوبی به همراه دارد؟

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟