یک بازی موبایلی دیگر روی پرده سینما : فیلم Fruit Ninja

ساخت یک فیلم بر اساس یک بازی موفق موبایلی؟ هرگز فروش نخواهد کرد! اما دست نگهدارید. چراکه همین حالا فیلم پرندگان خشمگین (The Angry Birds Movie) بالاترین رده‌ی باکس آفیس ایالات متحده را از آن خود کرده است. بنابراین می‌تواند چنین چیزی دلیل خوبی باشد تا فیلم Fruit Ninja نیز به موفقیت برسد.
«تریپ وینسون» یک تهیه کننده آمریکایی است که دوران موفقی را در «استودیو هالف‌بریک» سن اندریاس می‌گذارند و قصد دارد تا شخصیت دوست‌داشتنی نینجا در بازی فرویت نینجا را به روی پرده‌ی سینما‌ها بیاورد. این بازی پس از بازی پرندگان خشمگین، دومین عنوان پر فروش پلتفرم iOS است که تا بدین لحظه بیش از ۱ میلیارد بار دانلود شده است.

یک بازی موبایلی دیگر روی پرده سینما : فیلم Fruit Ninja
عوامل سازنده فیلم Fruit Ninja :

«جی. پی. لیوین» و «چد دامیان» دو نویسنده مشهوری که از آن‌ها آثاری همچون «کپشوتر»، «انچورمَن» و «تاندرباکس» را به یاد می‌آوریم، قرار است بر روی این پروژه کار کرده و وظیفه‌ی نویسندگی آن را بر عهده گیرند. گفته می‌شود که این فیلم توسط دو کمپانی Image Movemers و Sony Animation به عرضه رسد. در حالی که کارگردان این اثر هنوز انتخاب نشده است، می‌توانیم طی روز‌های آینده از آن مطلب شویم.
متأسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری از این انیمیشن در دست تولید به بیرون درز نکرده است و نمی‌توانیم هیچ رؤیاپردازی از آن داشته باشیم. بازی فرویت نینجا دارای محیط بسیار محدودی است و شما در این بازی تنها یک‌تخته، شمشیر و چندین نوع میوه را می‌توانید مشاهده کنید. حال‌آنکه فیلم Fruit Ninja چگونه نوشته خواهد شد و چه داستانی خواهد داشت، موضوع‌هایی است که می‌توانیم در روزهای بیشتر اطلاعات تازه‌تری را از آن به دست آوریم.

۴ نظرات
 1. کیانا می گوید

  از شما بسیار متشکرم

 2. افشین می گوید

  این مطلب خیلی عالی بود

 3. شایان می گوید

  این مطلب خیلی عالی بود

 4. معصومه می گوید

  بسیار سودمند بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.