استراتژی کسب و کار دانش و فناوری نرم افزار و اپلیکیشن پیشنهاد سردبیر گجت ها

با Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل کنید!

وقتی Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل می کند !

کم کم به فصل بازگشایی مدارس نزدیک می شویم و تمرین های ریاضی هم جزوی از زندگی تحصیلی ۹ ماهه دانش آموزان و دانشجویان خواهند بود .

مایکروسافت به تازگی با ارائه یک بروز رسانی برای نرم افزار Microsoft OneNote . مجموعه نرم افزاری آفیس Office 365 ترتیبی داده تا دارندگان تبلت های دارای قلم هوشمند ، استفاده بیشتری نسبت به یادداشت برداری معمولی از آن داشته باشند و بتوانند تمرین ها و مساله های ریاضی خود را در نرم افزار Microsoft OneNote بنویسند و نرم افزار به صورت قدم به قدم داشن آموزان و دانشجویان را در حل مساله ریاضی یاری کند و در نهایت پاسخ کامل و تشریحی را به آن ها نمایش دهد !

وقتی شما به صورت دستی یک مساله ریاضی را در نرم افزار Microsoft OneNote می نویسید ، نرم افزار Microsoft OneNote دست نوشته های شما را به صورت کاملا هوشمندانه ای شناسایی نموده و آن ها را به صورت تایپ شده به شما نمایش می دهد و به صورت مرحله به مرحله برای شما مساله ریاضی نوشته شده را حل می کند .

وقتی Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل می کند !

همچنین در بروزرسانی دیگری که طی کنفرانس امروز برای نرم افزار Microsoft OneNote توسط مایکروسافت ارائه شد ، قابلیت تفکیک یادداشت ها و نوت برداری های شخصی و شغلی از یکدیگر و نگه داری ، محافظت ها و پردازش های جداگانه آن ها می باشد .

توسعه و هماهنگی هر چه بیشتر و بهتر تمامی محصولات آفیس مایکروسافت با تبلت ها و گجت های همراه شتاب بیشتری به خود گرفته است و در آینده می بایست منتظر بروز رسانی های بیشتری در جهت هماهنگی هر  چه بهتر محصولات مایکروسافت با اکوسیسیتم موبایل ها باشیم .

 

مطالب مرتبط

مایکروسافت میراث قدیمی نوکیا را از بین می برد !

ماهان

دسته جدید کنترل ایکس باکس ویژه معلولان توسط شرکت مایکروسافت را ببینید

فاطمه غفاری

هوش مصنوعی کمک کننده یا جایگزین برای کارمندان؟

ماهان

نتیجه جالب چالش حریم خصوصی در ویندوز ۱۰ برای مایکروسافت

مهرناز شهریاری

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

ماهان

کنسول پلی استیشن ۴ PS4 slim سفید این ماه عرضه می شود

ماهان

دیدگاه شما چیست؟