کم کم به فصل بازگشایی مدارس نزدیک می شویم و تمرین های ریاضی هم جزوی از زندگی تحصیلی ۹ ماهه دانش آموزان و دانشجویان خواهند بود .

مایکروسافت به تازگی با ارائه یک بروز رسانی برای نرم افزار Microsoft OneNote . مجموعه نرم افزاری آفیس Office 365 ترتیبی داده تا دارندگان تبلت های دارای قلم هوشمند ، استفاده بیشتری نسبت به یادداشت برداری معمولی از آن داشته باشند و بتوانند تمرین ها و مساله های ریاضی خود را در نرم افزار Microsoft OneNote بنویسند و نرم افزار به صورت قدم به قدم داشن آموزان و دانشجویان را در حل مساله ریاضی یاری کند و در نهایت پاسخ کامل و تشریحی را به آن ها نمایش دهد !

وقتی شما به صورت دستی یک مساله ریاضی را در نرم افزار Microsoft OneNote می نویسید ، نرم افزار Microsoft OneNote دست نوشته های شما را به صورت کاملا هوشمندانه ای شناسایی نموده و آن ها را به صورت تایپ شده به شما نمایش می دهد و به صورت مرحله به مرحله برای شما مساله ریاضی نوشته شده را حل می کند .

وقتی Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل می کند !

همچنین در بروزرسانی دیگری که طی کنفرانس امروز برای نرم افزار Microsoft OneNote توسط مایکروسافت ارائه شد ، قابلیت تفکیک یادداشت ها و نوت برداری های شخصی و شغلی از یکدیگر و نگه داری ، محافظت ها و پردازش های جداگانه آن ها می باشد .

توسعه و هماهنگی هر چه بیشتر و بهتر تمامی محصولات آفیس مایکروسافت با تبلت ها و گجت های همراه شتاب بیشتری به خود گرفته است و در آینده می بایست منتظر بروز رسانی های بیشتری در جهت هماهنگی هر  چه بهتر محصولات مایکروسافت با اکوسیسیتم موبایل ها باشیم .

 

دیدگاه شما چیست؟

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید